Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Hagynátok, hogy gyereketek...

Hagynátok, hogy gyereketek szenvedjen esztétikai betegség és/vagy osztálytársai zaklatásai miatt?

Figyelt kérdés
Esztétikai betegsége miatt mondjuk visszahúzódó, depressziós lenne és ezt osztálytársai észreveszik, kikezdik, kiközösítik. Ez miatt bezárkózik teljesen, szenved.

2016. máj. 10. 18:05
1 2 3 4 5
 21/45 A kérdező kommentje:
A kérdés továbbra is általánosságban értendő minden gyereket hátrányosan érintő betegségre, elváltozásra.
2016. máj. 10. 18:31
 22/45 A kérdező kommentje:
Nem szerettem volna az alap kérdésről elterelni a saját történetemmel a figyelmet, de sajnos muszáj volt, mert érkeztek a támadó jellegű válaszok sorban.
2016. máj. 10. 18:33
 23/45 A kérdező kommentje:
#8 igen tb fizet rengeteg dolgot, de cserébe több éves a várólista
2016. máj. 10. 18:36
 24/45 anonim ***** válasza:
85%
12 éves korom óta van egy elég kínos problémám, a középiskolában gyakorlatilag semmilyen emberi kapcsolatom nem volt, teljesen zárkózott vagyok mai napig. Bár 17 évesen javasolta az orvos hogy hozassam helyre, csak most, 25 évesen szántam rá magam. Elképzelni nem tudom, hogy alakult volna az életem, ha helyrehozatom amikor mondják, biztos hogy máshogy telik el az elmúlt 6-7 év.
2016. máj. 10. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/45 anonim ***** válasza:
46%
10 ezreket? Milliókat költenék rá. Alap.
2016. máj. 10. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/45 anonim ***** válasza:
54%

Mi az, hogy "esztétikai betegség"?

Az esztétikai hiba nem betegség, a betegség nem esztétikai hiba!

Ha betegség, akkor meg kell gyógyíta(t)ni, ha valami esztétikai hiba ami miatt csúfolják (pl. elálló fülek) akkor is érdemes elgondolkozni a kijavításán.

2016. máj. 10. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/45 TappancsMancs ***** válasza:
66%
Ha szenved tőle és megoldható akkor hajrá. Ennyi. Nem tudom mit variálnak a válaszolók. Van amiben érdemes és lehet pontosítani, de ez nem olyan. Amúgy szoktak itt lenni megválaszolhatatlan kérdések, hogy mondjuk "Hogyan rendezzem be a szobámat/lakást?" és ennyi semmi több és ilyenekre tényleg nem lehet válaszolni önmagában. Jó valamit lehetne de lehet nem megoldható az ötlet. Jó mindegy a lényeg ne kínlódjunk fölöslegesen ha megoldható és nyilván a gyerekünknek is ezt közöljük. Amúgy magánklinika szerintem nem 10e-ek hanem 50e-ek és 100-ak. Attól függ...
2016. máj. 10. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/45 A kérdező kommentje:

#24 sajnálom az eseted, nekem 3 évem ment úgymond pocsékba 14-17 éves koromig, de próbálok nem gondolni rá mint elpazarolt időre.

#25 szerintem helyes ez a hozzáállás

#26 bocsánat a helytelen megfogalmazásért, akkor "olyan elváltozás amely esztétikai problémát jelenthet" , ha így megfelel a megfogalmazás.

2016. máj. 10. 19:06
 29/45 A kérdező kommentje:
hát igen egy plasztikai műtét 100 ezertől a csillagos ég
2016. máj. 10. 19:07
 30/45 anonim ***** válasza:
60%
Nem hagynám, hogy szenvedem a gyerekem. Ha már gyereket vállalnék, akkor szeretném ha boldog lenne. Segítenék és támogatnám mindenben! El sem tudnám viselni, ha szenved.
2016. máj. 10. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!