Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Hagynátok, hogy gyereketek...

Hagynátok, hogy gyereketek szenvedjen esztétikai betegség és/vagy osztálytársai zaklatásai miatt?

Figyelt kérdés
Esztétikai betegsége miatt mondjuk visszahúzódó, depressziós lenne és ezt osztálytársai észreveszik, kikezdik, kiközösítik. Ez miatt bezárkózik teljesen, szenved.

2016. máj. 10. 18:05
1 2 3 4 5
 41/45 anonim ***** válasza:
3%
Aki hagyná az ne csináljon gyereket. ha a gyerekem orrműtétet akarna, akkor megkapná, ha szilikont akkor megkapná, nem hogy genetikai betegséget. Nekem az a fontos, hogy boldog legyen.
2016. máj. 11. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/45 anonim ***** válasza:
92%
Én kancsal voltam, engem megműtöttek 4-5 évesen, de nyilván orvos is javasolta. Viszont van olyan ismerősöm akinek a lányainak borzasztóan elálló és nagy fülei voltak, és mindkettejüknek kifizette a magán klinikát ahol megplasztikázták nekik amikor betöltötték a 14. életévüket és elmentek továbbtanulni középiskolába. A gyerekek nagyon kegyetlenek tudnak lenni, és ők is úgy döntöttek, hogy megkönnyítik a gyerekeik tinédzser éveit. Ha nálunk is hasonló lenne a helyzet és a gyerekem nem tudná elfogadni magát, ha módom lenne rá (anyagiak) akkor kifizetném neki én is.
2016. máj. 11. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/45 anonim ***** válasza:
90%
# 42, pontosan a gyerekek sokkal kegyetlenebbek, mint a felnőttek, én segítenék a gyerekemnek. Érdekes, hogy én aki nem akarok gyereket együtt érzőbb vagyok, mint sokan. Szomorú.
2016. máj. 11. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/45 anonim ***** válasza:
39%
Attól függ, milyen betegség. Nem szeretem ezt a tökéletesség hajszolást, sokan érettségi ajándéknak szilikoncicit, orr- vagy kisajakplasztikát kapnak már, szerintem ez beteges. Vagyis nem csak szerintem, pszichológusok mutatták ki, hogy jóval nagyobb az öngyilkosok aránya a plasztikai műtéten átesett emberek között. Ami nem azt mutatja persze, hogy a plasztikáztatás öngyilkosságot okoz, hanem azt, hogy a legtöbb embernek aki plasztikáztat valójában lelki gondjai vannak, amikre a plasztikától várnának megoldást, csak az nem tud segíteni. És itt akarnám különválasztani a plasztikai műtétet, meg a helyreállító műtétet. Ha mondjuk lenne egy égési seb az arcán, akkor igen, lehetőségeimhez mérten mindent megpróbálnék, hogy eltüntessék róla. Vagy De ha csak B-s cicje van D-s helyett, és nagyobbat akar, vagy kitalál valami hülyeséget, hogy jaj, nagy az orrom, jaj, csúnya a szám, akkor nem. Egyrészt, mert a tinik ilyenek, én is minden nap utáltam valamit magamon, másnapra már el is felejtettem, és mást utáltam. Másrészt, mert akkor inkább lelki problémákat gyanítanék a háttérben, és azokat próbálnám kezelni. Pl. kérdező, nem hinném, hogy a szem körüli gríz akkora probléma, barátomnak is van, őt sem érdekli, engem sem. Nekem meg baromi nagy piros pattanások virítottak egész tinikorom alatt a fejemen, az is van olyan feltűnő. Ha téged egyilyen depresszióba tudott lökni, akkor inkább pszichológushoz vittelek volna.
2016. máj. 11. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/45 anonim ***** válasza:
27%
Hülyeség a plasztikáztatásra költött sok százezer azért hogy más mocsokságát kikerülje. mert akkor majd keresnek más fogódzót,az egész embert meg nem lehet átoperáltatni hogy mindenkinek megfeleljen. Inkább járjon a gyerek küzdősportra és ha valaki elkezdi kipécézni az osztályból ,akkor olyat beverjen neki hogy 1 napig egy irányba forogjon. Többet nem fog neki beszólni az biztos ,de más se nagyon.
2016. máj. 15. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!