Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Hagynátok, hogy gyereketek...

Hagynátok, hogy gyereketek szenvedjen esztétikai betegség és/vagy osztálytársai zaklatásai miatt?

Figyelt kérdés
Esztétikai betegsége miatt mondjuk visszahúzódó, depressziós lenne és ezt osztálytársai észreveszik, kikezdik, kiközösítik. Ez miatt bezárkózik teljesen, szenved.

2016. máj. 10. 18:05
1 2 3 4 5
 31/45 A kérdező kommentje:
76%-os, ha te vagy a #12-es akkor nincs igazad, akkoriban azt sem tudtam, hogy eszik-e vagy isszák az ilyesmit (beavatkozás) és sajnos annyira magam alatt is voltam, hogy nem, hogy nem követelőztem, de nem is szóltam a szüleimnek, hogy engem zavarna. Max láthatták rajtam, hogy valami nem oké.
2016. máj. 10. 19:42
 32/45 anonim ***** válasza:
79%
ja én vagyok. Azt állítottam, hogy te vagy a gyerek, akiről a kérdés szól és teljes mértékben igazam is lett. Más kérdés, hogy most már felnőtt vagy.
2016. máj. 10. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/45 anonim ***** válasza:
38%
Ha én felelősséget vállalok egy éltért, akkor megadok mindent neki amit tudok. Azt se tudnám nézni ha a macskám szenvedne. Szomorú ha más nem segítene.
2016. máj. 10. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/45 anonim ***** válasza:
88%
Engem az alacsonyságom miatt piszkáltak anno. Na, ezzel csináljon valaki valamit. Kamaszkoromban zavart nagyon, mára vannak nagyobb gondjaim is.De. Ez alapján a tapasztalatom alapján, ha a gyerekemnek olyan esztétikai problémája lenne, amin lehet segíteni, akkor bizony segítenék.
2016. máj. 10. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/45 A kérdező kommentje:
Kedves 76%-os értelmezz kérlek mielőtt butaságokat írsz, nem volt és nem is lett igazad maximum azt illetően, hogy én voltam a "szenvedő" alanya a dolgoknak. Azt hiszem kellően megindokoltam, hogy miért nincs igazad, ennek ellenére továbbra sem érdekel amit írsz, ha csak azért vagy itt, hogy a saját igazad hangoztasd már harmadjára, sőt ezért felháborodásodat is itt fejezd ki, amiért "leszázalékoltak".
2016. máj. 10. 21:43
 36/45 A kérdező kommentje:
Továbbra is csak az alap kérdéssel kapcsolatos hozzászólásokat várom, vagyis, hogy hagynátok-e vagy sem. Személyeskedni kívánó hozzászólók nem igazán hatnak rám
2016. máj. 10. 21:47
 37/45 anonim ***** válasza:
77%
Nem hagynám,megtennék érte bármit! Én 11-13 éves koromig nagyon pattanásos voltam,csak anyám lusta volt elvinni a bőrgyógyászhoz! A gyerekeimnél nem fogom ugyanazokat a hibákat elkövetni,amit anyám velem elkövetett!
2016. máj. 10. 23:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/45 anonim ***** válasza:
41%
Atol függ mi gond ,és lehete segiteni rajta ,én nekem van 40 éve olyan esztétikai hibám amit nem lehet kijavitani ,és csufoltak érte suliban ,felnötem és rájötem hogy akinek nem tetszik ne néze .
2016. máj. 11. 06:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/45 anonim ***** válasza:
82%

Attól függ, mi.

- ha szembetűnő testi elváltozás, természetesen (fogsor, szemölcsök, kancsalság, ilyesi)

- ha viszont van egy hege, ami esetleg nem tetszik az osztálytársaknak, akkor nem, ellenben növelném az önbizalmát


Egyébként sokszor nem is kell, hogy legyen veled valami, nekem nagy a szám, és állandóan! szpósnak, anyád felnak rohant veled terhesen/szülés után, ge.inyelő... stb. nek csúfoltak (14-15 évesekről beszélünk).

Eleinte zavart, aztán, mikor idősebb (21-22 éves) srácok elismerően mondták, milyen szép a szám, onnantól nem érdekelt, hogy a nyikhaj pöts osztálytársaim miket jegyeztek meg.

De van egy csúnya vágás a combomon, azt sme bántom, minek, arra emlékeztet, hogy sikerült megmenekülnöm a haláltól, büszkén viselem.

2016. máj. 11. 08:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/45 anonim ***** válasza:
40%
Én öt évesen papucsban szaladtam és úgy estem el,hogy az lett a vége,hogy kicsit elgörbült az orrsövényem és egy helyen piros is maradt.Azt mondták,hogy majd ha nagykorú leszek,akkor lehet plasztikai műtétet csinálni.Sokáig csúfoltak a kinézetem miatt,önbizalomhiányos is voltam.Pénzem nem volt,végül elfogadtam magamat így.Ettől voltak kapcsolataim,de nagyon rányomta a bélyegét az életemre.
2016. máj. 11. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!