Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Ti megengednetek a gyereketekn...

Ti megengednetek a gyereketeknek ezt?

Figyelt kérdés

Eskuvore vagyok hivatalosak. 3 utcaval arreb van a kultur, ahol lesz tartva. Szuleim gyalog akarnak menni, mondtam ok, menjetek, en autoval megyek(ami tulajdonkeppen csaladi auto), mondtam nekik, hogy az en cipomnek magas a sarka nem tudok benne trappolni,mint ok, es ma jott meg a bajom, borzasztoan szarul vagyok, de nem akarjak engedni, merthogy nincs ertelme. Miert nem lehet ennyit megerteni?

23L


2016. máj. 21. 12:04
1 2 3 4 5
 21/44 anonim ***** válasza:
84%

Kérdező, vegyél fel egy kényelmes cipőt, a helyszínen pedig cseréld le a magassarkúra.

Vagy ha úgyis autóval mész, ha tetszik nekik, ha nem, akkor mi értelme volt a kérdésnek?

2016. máj. 21. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/44 anonim ***** válasza:
67%
áruld el, ha 10 perc séta nem megy, mi lesz az esküvőn, lakodalomban?
2016. máj. 21. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/44 anonim válasza:
20%
Kerdezo! Onallo felnott no vagy, te dontod el , hogy hogyan akarsz menni es mivel , egyet ertek az elozo valaszoloval, vegyel fel egy kenyelmes cipot ott meg felveszed a magassarkut. Ez miatt ne vessz ossze szuleiddel! :)
2016. máj. 21. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/44 anonim ***** válasza:
47%
ha annyira görcsölsz, akkor menjetek az ügyeletre és kérj ott gyógyszert(jobbakat is tudnak adni, mint amit patikában vény nélkül). ha vénásan adják, akkor gyorsabban fog hatni, mert nem bontja le a májad és 100%-osan ki tudja fejteni a hatását.
2016. máj. 21. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/44 anonim ***** válasza:
67%

Mondjuk, nem igazán értem a kérdést sem.


23 éves felnőtt nő vagy, nem gyerek. Te döntöd el, hogy mész, vagy nem mész, ha meg igen, mivel mész.

2016. máj. 21. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/44 anonim ***** válasza:
72%

Minek veszel magassarkút ha nem tudsz menni benne?

Hogy leszel hajnalig abban a cipőben ha most 10 perc séta gondot okoz.

Hogy fogsz elmenni a templomva, anyakönyvvezetőhöz?

Maradj inkább otthon hisztizni, ne kelljen majd az egész nász népnek téged sajnálni.

2016. máj. 21. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/44 anonim ***** válasza:
64%

Hú, kérdező, te egy igazi falusi lagziba nálunk meghalnál.:) Mert itt nem csak 3 utcát, hanem a fél falut átsétálják, míg elmennek kikérni a menyasszonyt, aztán pedig elmennek a házasságkötő terembe, vagy a templomba.

Meg aztán írod, hogy 23 éves vagy. Vagyis elviekben felnőtt nő ugye, beállt ciklussal. Vagyis ha hosszú ideje készülsz erre az esküvőre, illetve tisztában vagy a saját tested működésével, akkor miért nem szereztél be időben megfelelő fájdalomcsillapítót és görcsoldót és akkor most nem fájna a hasad?

Meg aztán nekem, míg nem szültem és megjött a vérzésem, addig én első nap az ágyból nem tudtam felkelni, nemhogy csak beugorjak az autóba aztán elmenjek szórakozni. Ha nem otthon voltam és nem kaptam be azonnal fájdalomcsillapítót, illetve görcsoldót, akkor volt hogy a mentő vitt kórházba. Szóval nem gondolnám, hogy annyira nagyon görcsölsz. Mert ha így lenne, akkor ott sem éreznéd jól magad, tehát el sem mennél.

Illetve én 6-8 cm-es magassarkút hordok a munkahelyemen, de napi szinten olyan 3,5 km-t gyalogolok, mivel vidéki vagyok, busszal járok dolgozni és tömegközlekedéssel járok, így ekkora a táv a házunk, illetve a buszmegálló, illetve a buszmegálló és a munkahelyem között és ugye ezt kétszer teszem meg egy nap és ez összesen olyan 3,5 km-t tesz ki. De nyugi, nem magassarkúban túrázom, azt csak a munkahelyemen veszem fel! Szóval ezt te is meg bírnád tenni!:)

Mondd inkább azt mert nyilván ez az igazi ok, hogy nincs kedves sétálni, te inkább autóval akarsz menni. A többi csak kifogás!

2016. máj. 21. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/44 anonim ***** válasza:
27%
Minek veszel fel 12 centis sarkú cipőt? Vagy majd szted szexi lesz ahogy azon lefolyik a mensi?
2016. máj. 21. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/44 anonim ***** válasza:
87%
Nos, 3peszu ember 3 utca távolságot gyalog tesz meg, nem autóval. Ha rosszul vagy, maradj otthon. Ha nem tudsz 12cm sarkú cipőben járni, akkor vegyél fel lapos sarkú cipőt. Biztos hogy 23 vagy, nem pedig 13?
2016. máj. 21. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/44 anonim ***** válasza:
63%

Tulajdonképpen családi autó-gondolom bőszen fizeted a fenntartását és a tankolást.

És azzal is számolj hogy nem lesz ott parkolóhely , menni fogsz három kört mire valahol találsz helyet és onnan gyalogolhatsz.

Utána pedig ha isztok ki viszi haza az autót?

2016. máj. 21. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!