Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Ti megengednetek a gyereketekn...

Ti megengednetek a gyereketeknek ezt?

Figyelt kérdés

Eskuvore vagyok hivatalosak. 3 utcaval arreb van a kultur, ahol lesz tartva. Szuleim gyalog akarnak menni, mondtam ok, menjetek, en autoval megyek(ami tulajdonkeppen csaladi auto), mondtam nekik, hogy az en cipomnek magas a sarka nem tudok benne trappolni,mint ok, es ma jott meg a bajom, borzasztoan szarul vagyok, de nem akarjak engedni, merthogy nincs ertelme. Miert nem lehet ennyit megerteni?

23L


2016. máj. 21. 12:04
1 2 3 4 5
 31/44 anonim ***** válasza:
24%

Most komolyan, aki gyalog megy, és visz váltócipőt, az utána szatyorban szorongatja, vagy mit csinál vele?


(Csak azért kérdem, mert tényleg nem tudom, nincs magassarkúm.)

2016. máj. 21. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/44 anonim ***** válasza:
66%
Bele teszi a taskajaba, utolsó. ...
2016. máj. 21. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/44 anonim ***** válasza:
18%

Nagyon gyengék kedvéért:

A cipő nem dísztárgy. Dísztárgy az a porcelángiccs meg a díszpárna. A cipő arra van, hogy járjunk benne. Amiben három utcát nem lehet gyalogolni, az nem cipő, azt nem a lábadra kell húzni, hanem nézegetni otthon, a vitrinben.


Sajnálom, hogy görcsölsz, de ha ez mindig így van, miért nem kerestél rá eddig valami megoldást? Nekem nem szokott fájni, amikor megvan, ezért is nem értem, miért hajlandóak mások minden hónapban szenvedni vele. Kizárt, hogy erre nincs valami hatékony gyógyszer.

2016. máj. 21. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/44 anonim ***** válasza:
65%

#33

Tényleg nincs annyira jó gyógyszer... Nekem régen nagyon fájt, sírtam a fájdalomtól kb, ha éjszaka jött meg, reggelig már nem tudtam aludni. Én is vettem be rá gyógyszert, sokat is, többfélét is, de nem sikerült.


Egy dolog segített rajta: a fogamzásgátló. Amióta szedem, rendszeres, és nem fáj elviselhetetlenül (de így is érzem azért)... Viszont érthető ha valaki (csak ezért) nem akar fog.gátlót szedni.


Egyébként azt én sem értem, hogy ha nem tudsz járni a cipőben minek veszed fel? Vagy vigyél váltócipőt, vagy tanulj meg járni benne, vagy vegyél fel egy normális cipőt... Válassz

2016. máj. 21. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/44 anonim ***** válasza:
0%

De akkor mekkora táskával megy egy esküvőre? Na, mindegy.

Nem váltogatnék, mint az oviban, mennék kényelmesben. Esküvőn úgyis a menyasszony a fontos, senkit nem fog érdekelni, miben vagy.

2016. máj. 21. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/44 anonim ***** válasza:
47%

Egy normál méretű táskába simán belefér egy pár cipő, nem bakancsban kell menni, hanem olyanban, ami kis helyen is elfér.

Ha meg ezen múlik, kézitáska helyett menjen kicsit nagyobb táskával az esküvőre, inkább ez, mint a magassarkú, ha már annyira szenvedés abban menni.

De gondolom, úgyis lenyúlta a családi autót és elment azzal, mert már nem panaszkodik.

2016. máj. 21. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/44 anonim ***** válasza:
39%
Áhh...nekem nagy táskám van... és én mindig mindenhova viszek váltócipőt. Annál kellemetlenebb dolog nincs is, ha nem tudsz felállni az asztaltól, mert fáj a lábad.
2016. máj. 21. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/44 anonim ***** válasza:
67%

12 cmes magassarkúban kell szaladgálnod??? Kell???

Pisztolyt nyomnak a fejedhez vagy mi??

Nőjj már fel hableány,vegyél laposabb sarkú cipőt,ami tudsz járni és ne röhögtesd ki magad,hogy 3 sarokkal arrébb kocsival.mész...

2016. máj. 21. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/44 anonim ***** válasza:
44%

Tehát,a kérdező vett egy szép cipőt,ami illik is a csinos ruhájához. De ez a szép cipő nem elég kényelmes 3 utcányi gyalogláshoz, meg mivel erre az alkalomra vette,nem tudja még,hogy feltöri-e a lábát,vagy sem,de inkább igen. A kérdezőnek szüksége lesz a lábára és a cipőre is a gyaloglás utánra is,mert utána kezdődik maga az,ami miatt a csinos dolgokat megvásárolta. A kérdezőnek havi baja van,ami egyeseknél tényleg nagyon tud fájni,és közérzetet rontani. Esküvőre meg el KELL menni hamár meghívták,ellenkező esetben örök harag.

Menjen el a kérdező taxival,ha máshogy nem megy.

2016. máj. 21. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/44 anonim ***** válasza:
50%
Az attól függ kié az autó. Ha a szüleid vették akkor tök jogos, hogy nem engedik. Ha te vetted, akkor semmi közük hozzá, azt csinálsz amit akarsz.
2016. máj. 21. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!