Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Ti megengednetek a gyereketekn...

Ti megengednetek a gyereketeknek ezt?

Figyelt kérdés

Eskuvore vagyok hivatalosak. 3 utcaval arreb van a kultur, ahol lesz tartva. Szuleim gyalog akarnak menni, mondtam ok, menjetek, en autoval megyek(ami tulajdonkeppen csaladi auto), mondtam nekik, hogy az en cipomnek magas a sarka nem tudok benne trappolni,mint ok, es ma jott meg a bajom, borzasztoan szarul vagyok, de nem akarjak engedni, merthogy nincs ertelme. Miert nem lehet ennyit megerteni?

23L


2016. máj. 21. 12:04
1 2 3 4 5
 41/44 anonim ***** válasza:
100%

Még mindig nem indokoltad meg, miért nem választasz lapos talpú cipőt, és/vagy miért nem mész váltócipőben :D

Amúgy az egyik válaszolónak, aki nem érti hova lehet tenni, én eddig a váltócipőt ezekre a helyekre tettem:

- táska (egy pár balerina vagy lapos szandál még egy egész kicsi táskába is belefér)

- szatyor, és be az asztal alá

- egy haver kocsijába aki a rendezvény helyszíne mellett parkolt

- beadtam ruhatárba

stb. Azért nem olyan megoldhatatlan feladat :D De még ha egész este a kezemben kellene is lóbálni, még mindig jobb, mint mikor már könnyezel, annyira fáj a lábad :D

2016. máj. 22. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/44 anonim ***** válasza:
82%

Bár valószínűleg lelesek pontozva, de megírom. "Családi autó".... tehát lefordítva a szüleid kocsija, neked max megengedik, hogy vezesd, te kimondottan semmilyen joggal nem rendelkezel felette. (Kivéve, ha ne adj isten PÓTOLTÁL a kocsi megvásárlásába illetve a benzin/gázolaj meg úgy egészében a fenntartási költségekbe. Ha esetleg így lenne, amit nem hiszek, akkor jogod lenne kiakadni.)

Nem akarok rosszmájú lenni, de ennyi idősen már nem azon kéne keseregned, hogy a szüleid nem engednek "dönteni", hanem tenni ellene, hogy egyáltalán ilyen helyzetbe kerülj, ahol a szüleid engedélyét kell kérned.


Mellékesen én is nő vagyok szóval megértem a problémád, de szerintem jelen helyzetbe a szüleidnek van igaza. Minek pocsékolni a gázolajat/benzint ilyen ügy miatt? Beveszel egy gyógyszert és végig szenveded a kötelező udvariassági időt, ha már ennyire "muszáj". Vagy rendelsz magadnak egy taxit... ebbe nincs beleszólása a szüleidnek. (Természetesen, ha saját pénzen teszed mindezt és itt nem zsebpénzre gondolok.)

2016. máj. 22. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/44 anonim ***** válasza:
24%

Megváltoztattam a véleményem, bár talán a kérdező már túl van a hétvégéjén.

Nekem fura, de az segít, ha már a gyógyszer sem: a ketchup, nem tudom miért.

Egyébként meg, mély hasi légzés, és relaxáció (saját tapasztalat, légyszi ne pontozzatok le), elfogadni a kritikát és túllépni rajta (ez egy másik lelki ok NÁLAM az erős görcsöknél, amin a gyógyszer sem segít).

Teljesen megértem, ha nem akarsz három utcát gyalogolni hogy utána teljesen feltörlt cipőben nem akarsz táncolni, meg úgy általábann létezni sem.

:)

Azt sem tudjuk, milyen úton mennének, mert nem mindegy, hogy beton, vagy akad benne itt-ott föld út, kavicsos út is.

2016. máj. 23. 06:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/44 anonim ***** válasza:
A kérdező fel ajánlhatta volna hogy fordul 2x-3x.
2016. máj. 23. 08:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!