Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Úgy alakult hogy haza kellett...

Leiyla kérdése:

Úgy alakult hogy haza kellett költöznöm az anyukámhoz és a párjához. De olyan kupleráj fogadott hogy leesett az állam. Napközben dolgoznak és nincs idejük rá. Én egésznap pakolok utánuk de annyi cucc van hogy nem győzöm. Mit tehetnék?

Figyelt kérdés
Ők meg vannak sértve ha szóba hozom ezt.
2016. máj. 23. 20:49
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:

Az élet nem tökéletes. Mármint ez most nem beszólás, hanem tényleg van, hogy valamire nincs közvetlen megoldás, és olyankor nem kell erőlködni. Az én anyukám meg nem tud mosogatni (főzni se nagyon, bár van egy-két jó kajája), minden dzsuva, minden ragad, én mosogatok őutána is, a takarítást már feladtam. Meg raktár az egész ház, mert falun nőtt, és nem tanult rendet, neki az otthon arra való, hogy telerakja minden sz*rral, ami "majd egyszer kellhet", meg amit "használhatatlan, de hát örököltük".


Van, amin nem lehet változtatni (vagyis mi nem tudunk, majd az élet megváltoztatja, vagy nem). Igyekezz mielőbb újra függetlenedni. :)

2016. máj. 28. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!