Leszbikus gyerek szülei?

Figyelt kérdés

Lány vagyok és volt egy barátnőm.. Anyukám nem igazán reagált jól. Elmondott minden leszbikus k*rvának. Jól tanulok 4-5 átlag. Mostanában normális vagyok és nem hisztizek mindenért. Segítek neki. Tehát ilyen gondja nem lehet. De nem képes elfogadni, hogy a lányok vonzanak. Pedig azóta is csak a nőket keresem. És mivel mérleg a csillagjegyem ezért tényleg nagyon fontos nekem a családi háttér. De homofób családom van. És most hogy érzem hogy ez a háttér inog így a jegyeim és az életkedvem is rohamosan romlik.

Szülők titeket kérdezlek.. el tudnátok fogadni a lányotok? Ha nem akkor miért? Vagy mivel tudnám vele ezt elfogadtatni?



2016. máj. 24. 18:30
1 2 3 4
 21/35 anonim ***** válasza:
83%
Tehát akkor mégsem veszejti el a természet őket.
2016. máj. 24. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/35 anonim ***** válasza:
5%
A szaporodásképtelen szó melyik részét nem érted?
2016. máj. 24. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/35 anonim ***** válasza:
77%
És akkor mi van ha nem szaporodnak? Nagy ügy.
2016. máj. 24. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/35 anonim válasza:
92%
Nehogy leess a székedről, de sok heteroszexuális párnak nem lehet gyereke. Nem tudnak "szaporodni", ahogy te fogalmaztál. Velük mi van? Itt kicsit megdőlt az elméleted... :/
2016. máj. 24. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/35 anonim ***** válasza:
92%

"A szaporodásképtelen szó melyik részét nem érted?"


Püfölöd a szalmabábot.

Én azt nem értem, hogy a természet hogy veszejti el ezeket a "vadhajtásokat". Mert te ezt állítottad.

2016. máj. 24. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/35 anonim ***** válasza:
98%

Kedves 53%os

És akkor azokról mit gondolsz, akiknek valamilyen biológiai okokból nem lehet gyereke? Legyenek öngyilkosok?

Én speciel nem szeretnék gyereket, sem a jelenlegi páromtól, sem előtte bármelyik másiktól.

Nem a párok minősége miatt, nem mert nem. akarok. gyereket.

Erre varrjál gombot.

2016. máj. 25. 01:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/35 anonim ***** válasza:
93%

A természet a sokszínűségre törekszik.

A szaporodás nem minden,és a szaporodásnak egy optimális szinten kell maradnia.

Ha mindenki agyba-főbe szaporodna,szerinted mi lenne a vége?

Vannak egyedek,akik nem szaporodnak,ők másként hasznosak.

Sok tudósnak pl soha nem volt gyereke.


A gyereket nem csak megszülni kell,az emberiséget el is kell tartani..

Jelenleg a Föld így is baromira túlnépesedett...

2016. máj. 25. 01:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/35 anonim ***** válasza:
80%

Kedves kérdező, az a baj, hogy itt olyanok is válaszolnak akik nem látják át a helyzeted, nem tudják beleélni magukat és nem rendelkeznek sok együttérzéssel sem. Ők fogják azt hajtogatni, hogy a természet törvénye így meg úgy. Nem részletezem, senki sem hülye, mindenki tudja, utódja csak férfinak-nőnek lehet.

Viszont kikéred emberek véleményét itt, heteroszexuális emberek (magam is) véleményét, hogy mi lenne a helyes, vagy hogyan fogadtassad el magad a szüleidnél.

Szeretném elmondani, hogy szerintem ez miért nem jó dolog. Az ő életükben ez a kérdés nem ugyanazon a fontossági szinten van mint a tiédben. Elolvassák a kérdésed és 1 perccel később már írják is a nagy okos válaszukat, hogy mi a jó mi a helyes, természet törvénye bla bla bla. Ne gondold, hogy ők jól tudják. Ők pár percet gondolkoztak ezen, míg te lehet, hogy 5-10 éve vagy még régebb óta tudod, hogy nem a fiúk tetszenek, és éveid voltak ezen gondolkodni. Szerintem, ha innen nézzük akkor mindenki elismerheti, hogy te, aki benne vagy ebben jobban tudod mi a helyes mint az aki nincs benne. Biztos vagyok benne, már azt is ezeregyszer átzongoráztad, hogy nőtől gyereked nem lesz. Az a kérdés, hogy te együtt tudsz-e élni ezzel a tudattal?... Nem számít más mit mond.

Ez a véleményem arról, hogy a heteróknak hogyan kéne a homoszexuálisokhoz viszonyulni.

A másság nem feltétlenül rossz, és ezt a fajta másságot el kéne fogadnia mindenkinek. Nem olyan dologról van szó ami árt másoknak mint pl pedofília, vagy gyilkossági hajlam.


Viszont szerintem te ezt a dolgot már helyére tetted magadban, biztos vagyok benne, hogy az előzőeket tudtad magad is, csak meg akartalak erősíteni, hogy ne vedd annyira a szívedre azokat amiket itt írnak néhányan. Ne csak azt nézd, hogy mit, hanem hogy ki mondja.


A másik, hogy hogyan kezeld ezt a dolgot a szüleidnél... Nehéz ügy, meg kell velük értetni, hogy te erről nem tehetsz, ez van. Szerintem tudasd velük, hogy megérted a helyzetüket, mert biztos nekik ez nagyon nehéz. Neked se könnyű. Értsék meg, hogy ők se a szexuális érdeklődésükkel szembemenően választottak társat, ne akarják ezt ráderőltetni. Ne haragudj, rondán fog hangzani, de nem sértésnek szánom, mond meg nekik, hogy ez így alapjában véve is nagy kicseszés a élettől számodra, ne nehezítsék meg ők is. Ők akik neked feltehetően a legfontosabbak. Ne okoljanak téged mert ez nem valami amit te akaratodból kifolyóan elkövettél, hanem bármennyire is érzéketlenül hangzik, neked ezt dobta a "gép". Adj nekik időt feldolgozni, mert valószínűen nagy álmok omlottak össze bennük (esküvő, unoka stb stb), viszont megintcsak, ezek miatt az álmok miatt magadat ne okold. Te erről nem tehetsz. Lehetne 100x rosszabb is, a szüleid örüljenek neki, hogy vagy nekik. Gondoljanak bele mennyivel jobb sorsuk van mint azoknak a szülőknek ahol a gyereküknek valami gyógyíthatlan betegséget diagnosztizálnak. A nagymamám szerintem örült volna ha a fia csak homo lett volna leukémia helyett...

Még valami. Értsék meg a szüleid, hogy nem minden homoszexuális az a segg mutogató kicsapongó tróger "állat". Vannak híresek és nagyon sikeresek közülük. Neil Patrick Harris. Kedvenc színészem. Meleg, és gyereket is fogadott örökbe.

[link] Tessék egy lista, és ez csak egy kis töredéke az egésznek. Egy időben hatalmas 800 fős esküvőkön dolgoztam. Az ottani főnök, a legfőbb eskövőszervező egy meleg kései 30-as éveiben járó férfi volt. Nagyon meleg volt, komolyan, nem tudta volna letagadni. Zavart valakit? Nem. Remek munkát végzett? De még milyet... Elképesztő volt az, hogy pl amikor jöttek be a tányérok az asztalokról és a konyhások úsztak a mocsokban meg a kajamaradékokban, egyszerűen nem győzték elpakolni a tányérokat, ekkor ez a nagyfőnök levette az öltönyét, felvett egy köpenyt és beállt konyhai kisegítőnek. A legmocskosabb munkához is odaállt, nem egyszer. Pedig nem lett volna neki muszáj. Csak hogy elmondjam mennyire nem lett volna muszáj, ez egy 3 napos esküvő volt 800 emberrel, összköltség 320 ezer angol font. A menyasszony meg a vőlegény helikopterrel érkezett meg mind a 3 nap. Nem vicc. Ő ezt szervezte, és emellé semmi beképzeltség sem társult. Ilyen is van, mindenki felnézett rá. Az hogy valaki meleg a legkisebb tényező abban, hogy valaki milyen ember.

Az örökbefogadásról a személyes véleményem:

Ha én gyerek lennék, tegyük fel nem lennének szüleim akik neveljenek. Ekkor megkapnám a döntés jogát, hogy gyermekotthonba kerülök, vagy egy szerető meleg párhoz és melyiket választanám. A meleg párt választanám. Ha egy gyerek felnő, szerintem több segítséget kaphat a "pótszüleitől" a NAGYBETŰS ÉLETBEN még akkor is ha azok melegek. Átélheti a család érzését, ami gondolom van valami hasonló a gyermekotthonban, de szerintem nem ugyanaz. Annak az egynek számít.

Persze az örökbefogadó hátterét le kéne ellenőrizni nagyon alaposan.


Kívánom oldódjon meg a jelenlegi problémád. Sok sikert :)

2016. máj. 25. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/35 anonim ***** válasza:
59%
Amúgy erre a természet dologra, mint érv, annyi a válaszom, hogy ha így lenne, akkor nem alkot a természet melegeket, nem?
2016. máj. 25. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/35 anonim ***** válasza:
10%

Kíváncsi vagyok az ilyen énaztántutielfogadnám emberek közül hány fogadná el tényleg az ilyen gyerekét.Szerintem kevés. Na de mindegy.


Kérdező, én nem fogadnám el.

2016. máj. 25. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!