Leszbikus gyerek szülei?

Figyelt kérdés

Lány vagyok és volt egy barátnőm.. Anyukám nem igazán reagált jól. Elmondott minden leszbikus k*rvának. Jól tanulok 4-5 átlag. Mostanában normális vagyok és nem hisztizek mindenért. Segítek neki. Tehát ilyen gondja nem lehet. De nem képes elfogadni, hogy a lányok vonzanak. Pedig azóta is csak a nőket keresem. És mivel mérleg a csillagjegyem ezért tényleg nagyon fontos nekem a családi háttér. De homofób családom van. És most hogy érzem hogy ez a háttér inog így a jegyeim és az életkedvem is rohamosan romlik.

Szülők titeket kérdezlek.. el tudnátok fogadni a lányotok? Ha nem akkor miért? Vagy mivel tudnám vele ezt elfogadtatni?



2016. máj. 24. 18:30
1 2 3 4
 31/35 anonim ***** válasza:
76%

És ha nem fogadnád el, mit tennél? A saját gyerekeddel?


Kidobnád?

2016. máj. 25. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/35 anonim ***** válasza:
#30, nem egészen értelek, a gyerek-szülő kapcsolatnak és a gyerek párkapcsolatának nincs közös metszete, az egy ember két különböző kapcsolata. Ugyan miért befolyásolná az egyik a másikat?
2016. máj. 25. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/35 anonim ***** válasza:
95%

Az egyik gyerekem nagy valószínűséggel biszex. Ő maga még nem jutott el teljesen eddig a felismerésig, én pedig nem erőltetem, hogy beszéljen róla, csak gyakran biztosítom arról, hogy szeretem, nekem az a legfontosabb, hogy boldog legyen. Volt biszex barátom, ezért könnyű volt felismernem a jeleket.

Évekkel ezelőtt, egy baráti társaságban zajlott vita miatt gondolkoztam el, vajon mit tennék, ha ilyesmi derülne ki. Voltak ott vallásosak is, akik szerint ez bűn, de legalábbis betegség, amit kezeltetni kell (!). A magam részéről alapból úgy gondolom, hogy az, hogy ki mit csinál és kivel a hálószobában, abszolút magánügy, senkinek semmi köze hozzá. Nem tekintem a homoszexualitást bűnnek, még kevésbé betegségnek, azt pedig elképzelni sem tudom, hogy emiatt megtagadjam a saját gyerekemet.

Kérdező, sokat számít a szüleidnél a neveltetés, az otthoni minta, azt nagyon nehéz áttörni. Ugyanakkor ha elég erős a szeretet feléd, az segít(het) túllépni ezen. Egyszerűen mondd el, hogy te csak így vagy boldog, senkinek nem ártasz azzal, ha nem férfival, hanem nővel lesz szerelmi kapcsolatod.

2016. máj. 25. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/35 anonim ***** válasza:
97%

Az a válaszoló, aki folyton a szaporodással jön, egyenesen röhejes. :D


Hadd mondjak neked valamit. Azt közölted, hogy a párválasztás és a szerelem érzete csak a szaporodás miatt jön létre, ez volt az a rész, amin NAGYON felidegesítettem magam.

Most kapaszkodj meg, nehogy leess a székedről, kiscsillag!

Aszexuális nő vagyok, a párom is az (ő férfi, mielőtt erre harapnál rá). Remélem még nem estél le a székedről: én is tudom, mi az a szerelem, mert ezt érzem. Nyolc éve vagyunk együtt. Erős vonzalmat érzek iránta, egyszerűen nem megy el szexuális irányba, megelégszem az érintéssel, de állítom, hogy a szexuális vonzalmat leszámítva ugyanazt érzem, amit más, nem aszexuális emberek a párjuk iránt.

Nem szeretnénk gyereket sem. (máglyára velünk!)


Nőjünk már fel! Lépjünk ki az evolúció hülyeségből, az ember ettől lesz kevésbé állat, mert tud GONDOLKODNI!

Ha még mindig itt lennénk leragadva, a nők célja csak a gyerek lenne (tegyük félre azt, hogy sajnos sok (((magyar))) nő célja még mindig az), a férfiak pedig nem telepednének le egy nőnél, hanem összefeküdnének minden csinosabb egyeddel, és nem létezne olyan, hogy hosszútávú párkapcsolat.


A természetességről annyi, hogy azóta vannak homoszexuálisok, mióta világ a világ, ÉS állatok közt is megfigyelhető.

Végeztem, visszaülhetsz a székedre. :)



Kérdező, ne higgy a horoszkópos hülyeségben!

Ezen kívül sok kitartást kívánok. Sajnos nem igazán tudod elfogadtatni velük, ha így gondolják, személy szerint én természetesen mindenhogy elfogadnám a gyerekemet.

2016. máj. 25. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/35 anonim ***** válasza:
"a szaporodás csakis és kizárólag ellentétes neműek között működhet" Nagy újdonságot mondok: Ez nem igaz. Olykor még csak két egyed sem kell hozzá. Mekkora fricska ez a természettől....
2016. máj. 26. 05:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!