Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Megengednétek a lányotoknak,...

Megengednétek a lányotoknak, ha csak erre gyűjtött idáig?

Figyelt kérdés

17 éves lányom eddig csak azért dolgozott, hogy lehessen kutyája, mivel mi a férjemmel nem igazán léptünk, nem jutottunk dűlőre, ezért egy vita után kijelentette, hogy jó, ha mi nem veszünk kutyát majd vesz ő. Kb másfél éve kezdett dolgozni, mostanra elég pénz összegyűlt neki ahhoz, hogy fajtisztát vehessen, illetve az oltásokra, illetve az első időszakokra van pénze, ami a játékokat, kaját illeti.

A kutyát bent kell tartani, talán ez jelenti a legnagyobb akadályt, a férjem nagyon nem akart benti kutyát, mert az kintre való, egyet is értek, de megesett rajta a szívem, szerintem teljesen összetörne, ha másfél évnyi munka után közölnénk vele, hogy bocsi, nem jöhet a kutya.

Ti mit tennétek?



2016. máj. 24. 22:59
1 2 3 4 5
 41/43 anonim ***** válasza:
79%

nekünk tacskó keverékünk van, de tacskó méretű és kinti kutya, csak a téli hidegben engedjük be...nem tudom pontosan hány éves, de 10+, szóval elég jól húzza kinti kutyaként...


23F

2016. máj. 26. 07:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/43 anonim ***** válasza:
0%
Nem értek egyet azzal,hogy a fajtatiszta kutya 100000-nél kezdődik..... Van egy ismerősöm, aki bitbullokat tenyészt... Fajtatiszták és törzskönyvesek... Semmi bajuk nincsen, mikor eladják őket és a jófogáson is meg szokták hirdetni a kutyusokat, darabját 30000 Ft-ért..... Úgyhogy ennyit erről..
2016. jún. 21. 23:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/43 anonim ***** válasza:
0%
Kb mintha szülne a nyakatokra egy gyereket ha van kedve vele foglalkozik de ha buli van akkor buli van ha egyetem van egyetem van ha vilàgot akar làtni vilàgot làt. Kutya èlölény jàtszik pisil kakil eszik iszik,ugat . Ismerősömék nyuszija fél hàzat leràgta egy unalmas délelőtt.
2016. jún. 25. 02:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!