Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Mi baja van folyamatosan a...

Mi baja van folyamatosan a szüleimnek?

Figyelt kérdés
Ha itthon vagyok egész nap akkor mindig nyavajognak, hogy antiszociális vagyok, ha pár havonta hétvégén elmegyek bulizni, akkor meg az a bajuk hogy minek bulizok. Ha haverokkal vagyok, mindig megemlítik hogy "már megint a haverjaiddal voltál?". Most akkor mi van? nem tudom követni őket.,,

2016. máj. 25. 19:31
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
Bocs, de ebből ugyan senki sem állapítja meg azt, hogy a kérdező szülei hülyék. És igen, aki nyavajog, elégedetlen, az menjen el és élje a saját életét.
2016. máj. 26. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:
10, a legtöbb ember dolgozik. Szerinted miért? :)
2016. máj. 26. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim válasza:

"Mindenki keressen munkát akinek hülyék a szülei?"


Ez durva:D neem, otthon kell maradni, elvarni hogy ok tartsanak el, es meg panaszkodni kozben hogy milyen szar..:D


en is igy vagyok, nekik sosem jó, de ezek az o hiányossagaik. neked semmi közöd hozzájuk, csak epp itt szulettel. sajat labra kell allni minel elobb es akkor hadd mondják maguknak az eszreveteleiket.


ezt a multkor találtam, ad pár ötletet: [link]

2016. máj. 28. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!