Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Miért nyaggatnak folyton a...

Miért nyaggatnak folyton a szüleim hogy van-e udvarlóm?

Figyelt kérdés

Komolyan bele őrülök már hogy minden héten legalább egyszer de legfejlebb háromszor megkérdezik hogy van-e udvarlom,kiszemeltem stb.

Én mindig mondom hogy nincs és mondtam azt is nekik már nem egyszer hogyha lesz barátom elmondom nekik

Most mit csináljak?

Miért nyaggatnak ezzel a szüleim.

A helyesírásért bocsi

13/L



2016. máj. 25. 21:46
 1/7 anonim ***** válasza:
Kérdezd őket!
2016. máj. 25. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
23%
Azért kislányom, mert lételemünk az utód nemzés!
2016. máj. 25. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Mert betöltötted a 13-at. Ennyi idősen engem is folyton ezzel nyaggatott mindenki (anyukám, tesóm, ismerősök). Előbb-utóbb abbahagyják, addig meg kénytelen leszel elviselni őket, mert nem nagyon fogsz tudni mit kezdeni velük.


19/L

2016. máj. 25. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
0%
Félnek hogy meglezbuzulsz, mert az ma annyira trendi és elfogadott. Mivel már egyre fiatalabban jelennek meg, minden normális szülő aggódik.
2016. máj. 26. 08:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
77%

mondd meg, hogy "nincs udvarlóm, de nyugi úton van az unoka" :D lehet a sokktól hirtelen nem tudnak mit mondani, de utána közölheted, hogy csak vicceltél :D


23F

2016. máj. 26. 09:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Az elején szögezzük le, hogy ha ezzel nyaggatnak, az azt jelenti, hogy érdekli őket, hogy mi van veled, azon túl is, hogy élsz meg megvan mindkét lábad. Ez pozitívum, nagyon sokaknál nincs meg ennyi figyelem sem.

Én két okot tudnék így kapásból mondani, hogy miért kérdezgetik:

- Kamaszodsz, kezdesz zárkózott lenni és nem akarják hogy eltávolodj tőlük.

- Rengeteg negatív dolgot lehet mindenfelől hallani, hogy a korosztályod tagjai már néha szexuális életet élnek és közben nem tudják, hogy hogyan is kell ezt művelni és mit kockáztatnak akkor, ha nem védekeznek. Próbálhatnak puhatolózni, hogy mi a helyzet pasi fronton és ha lesz valakid, akkor lenyomnak egy "felvilágosítást".

2016. máj. 26. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 zsombor1969 ***** válasza:
Nyugalom, nálam ugyanez megy. Pedig én ráadásul fiú vagyok... jó mondjuk nekem is van érdeklődésem a téma iránt, de a gondolataim kb. 0,1%-át teszik ki. Ehelyett 0-24 nyaggatnak ezzel :D
2016. máj. 26. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!