Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Hová rejtsem a naplómat?

Hová rejtsem a naplómat?

Figyelt kérdés
Kulcsos naplóm van,de anya még így is beleolvas,ebből lett a legutóbbi vitánk is. Csak a kulcsot kéne elrejtenem de hová? Ahol nem felejtem el. Ti ha vezettek naplót hová szojtátok rejteni?a válaszokat előre is köszönöm. 14/L

2016. jún. 3. 23:28
1 2 3
 11/27 anonim ***** válasza:
86%

Adok neked egy mégtutibb tippet, mert az eddigiek sajnos nem adnak biztonságérzetet neked, amíg pl. távol vagy otthonról. De elismerem, hogy "kezdő" szülőknél, rokonoknál beválhatnak.


Szerintem a kulcsot mindig tartsd magadnál, bárhová is mész. A táskádban mindig legyen nálad. Ne zsebben, mert az kilyukadhat. Esetleg vannak nyakba akasztható kulcstartók is, csak az meg kényelmetlen lenne.

A naplót is jobban teszed, ha magadnál tartod mindig. A legjobb, ha kitalálsz egy saját magad által ismert titkosírást. Ha nem jegyzed meg a betűket, szavakat, akkor a kódfejtést tartsd magadnál biztonságos helyen és vidd magaddal. Ebben az esetben viszont nyugodtan otthon hagyhatod a naplót akár az asztalon is, jól látható helyen. Sok sikert kívánok nekik a titkosírás megfejtéséhez! :)

2016. jún. 4. 00:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/27 A kérdező kommentje:
Köszi szépen,hasznos válaszokat írtatok,mostmár több száz helyre eltudnám rejteni a naplómat(vagy a kulcsot) :D
2016. jún. 4. 00:09
 13/27 anonim ***** válasza:
70%
Csinálj új naplót
2016. jún. 4. 00:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/27 anonim ***** válasza:
81%

A számzárral az a baj, hogy egy idő után "berögzül" és kattan a helyes kombinációnál.

És ha már az elején elfelejti a kombinációt, aaaaz szívás.

2016. jún. 4. 00:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/27 anonim ***** válasza:
2%
Nyisd tágra aszád és daraboknban nyeljed lefele. Majd alul kijön,de ha jóherje nyomod és lehúzod azt már senki nem találja meg.
2016. jún. 4. 00:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/27 anonim ***** válasza:
90%
Azok a bicbac zárak nem védik meg az irományod. Két dróttal kinyitja,vagy felfeszíti.
2016. jún. 4. 00:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/27 anonim ***** válasza:
100%

Most offolni fogok, de azért komolyan gondolkodjunk már. Milyen élet ez, hogy ennyi privát teret nem adnak a lányuknak?

Nem azt mondom, hogy akkor most legyen "ereszd el a hajam" és mehet a züllés határtalanul, csinálhat a gyerek bármit. Hanem azt, hogy ez már túlzott kontrollálás. Én ezt nem bírtam volna ennyi idősen. Most se szeretem, ha nincs egy kis személyes terem.

Egész nap alkalmazkodni kell emberekhez, és ez fárasztó. A naplóírás hasznos időtöltés és jótékonyan hat az ember lelkére. Ezt onnan tudom, hogy én is írtam naplót régebben. Egy efféle biztonságot nyújtó, senkinek nem ártó hobbiba belerondítani mekkora surmóság már, nem?


Valahogy a mérleg nyelvét nem sikerül szinten tartani egyes szülőknek, ahogy látom. Valamivel mindig túlzásba esnek. És az a legdurvább, hogy ezzel is jót a karnak...a jobbik esetben.

2016. jún. 4. 00:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/27 anonim ***** válasza:
100%

Lehet olyat csinálni,hogy a fiók aljára felragasztasz egy kis zsebet. Kihúzod. Alányúlsz és onnan fogod kiszedni a kulcsot.

Mágnest ragasztasz a kulcsra és odanyomod valamihez.

Vagy mágnest ragasztasz valmihez és rátapasztod a kulcsot. Olyan helyre,ahol nem nézelődik.

2016. jún. 4. 00:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/27 A kérdező kommentje:
Köszi szépen #16-os nagyon hasznos volt a kommented ment is a zöld kéz. #17-es a zsebes ötlet nagyon szuper megrpóbálom megcsinálni,köszönöm.
2016. jún. 4. 01:54
 20/27 A kérdező kommentje:
17#-es és 18#-asnak köszönöm. Bocsánat bezavarodtam.
2016. jún. 4. 01:58
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!