Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Hová rejtsem a naplómat?

Hová rejtsem a naplómat?

Figyelt kérdés
Kulcsos naplóm van,de anya még így is beleolvas,ebből lett a legutóbbi vitánk is. Csak a kulcsot kéne elrejtenem de hová? Ahol nem felejtem el. Ti ha vezettek naplót hová szojtátok rejteni?a válaszokat előre is köszönöm. 14/L

2016. jún. 3. 23:28
1 2 3
 21/27 anonim ***** válasza:
59%
Láttad a Death Noteot? Abban is elterjtenek egy naplót :) nekem az a módszer bevállt :D
2016. jún. 4. 05:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/27 Maddii válasza:
Én az ágyam és matracom közé rejtettem.
2016. jún. 4. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/27 anonim ***** válasza:
100%
Én azt csináltam, hogy kihagytam egy sornyi helyet a sorok között, és ha befejeztem, mondatokat írtam az üres helyekre :D Öröm volt nézni a húgom összezavarodott fejét (a kis sunyi, azt hitte nem látom, a tükörből figyeltem xD)
2016. jún. 4. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/27 anonim ***** válasza:

Maddii..ezzel az a gond, hogy -néha- ágynemut is kell cserélni :D mi 2 hetente cseréljuk az ágynemut...minden "titkos" dologra igy fény derul. de jo fej vagyok, mindig, mindent visszateszek ugyanugy :D


annak idején nálunk a pénz volt igy elrejtve, hogy a nagy szekrény polclapjára volt egy kis aluminium doboz felcsavarozva..én biztos igy dugnám el a kulcsot, felragasztanám a polc aljára.

2016. jún. 4. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/27 anonim ***** válasza:
Régen én is írtam naplót és elolvasták. Aztán a leveleimet is (még a rendes postán feladott levelet). Onnantól kezdve mindent elkövettem, hogy elköltözzek. Persze nem ez volt az egyetlen oka, még nagyon sok vita és veszekedés gyakorlatilag minden miatt. Elköltöztem. Gondoltam végre szabad vagyok és naplót is írhatok. Akkor viszont mindig belém vágott az emléke, hogy elolvasták. Nem mertem másik helyen sem írni. Kitaláltam, hogy papírokra írok és utána megsemmisítem. Így nem maradt meg, de legalább kiírtam magamból a gondokat. Nekem ez a megoldás kényszerből született, de bevált.
2016. jún. 4. 23:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/27 anonim válasza:
sajnos vannak ilyen szülők akik azt se hagyják hogy levegőt vegyél az engedélyük nélkül. nekem is anyám anno mindig elolvasta naplómat , bárhová dugtam megtalálta. Szánalmas hogy felnőtt embereknek mennyi eszük nincsen.. Én azt javaslom ne írj naplót a meglevőt meg égesd el az udvaron vagy tépd szét, én azt csináltam.
2016. jún. 6. 02:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/27 anonim ***** válasza:
Off. Nekem 8 éves a lányom, nemrég kezdett el írni, vannak kis aranyos "titkai", és ha megkér, hogy anya ezt most ne nézd meg, vagy ne olvasd el, és beleteszi az úgy nevezett titkos dobozába, akkor tuti nem fogom megnézni. És szerintem itt kezdődik a bizalom. Persze kíváncsi vagyok, hogy hogyan fejlődik a kis agya, mit titkolhat vajon, de akkor sem fogom elolvasni, ha akarja úgyis elmondja :)
2016. jún. 6. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!