Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Tegyük fel, hogy a nagykorú,...

Tegyük fel, hogy a nagykorú, de tanulás miatt otthon élő "gyerek" veszekszik a szüleivel, nagyon visszabeszél. Elfogadhatónak tartjátok, hogy megverik a "gyereket"?

Figyelt kérdés
Azért annyira nem nagykorú, 18 éves.
2016. jún. 4. 22:21
1 2 3
 11/22 anonim ***** válasza:
29%

Csak aztán nehogy visszaüssön előbb-utóbb a gyerek.

Vannak diplomatikusabb megoldások is a problémákra. Általában.


Előbb inkább a veszekedés okát kéne megszüntetni.

2016. jún. 5. 04:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/22 A kérdező kommentje:
Az anya vagyok. Lányomat megagyabugyálta a férjem.
2016. jún. 5. 07:13
 13/22 anonim ***** válasza:
61%

El leszek küldve melegebb éghajlatra a sok könyvből nevelő által, de nem látom, hogy egy-egy dühből elcsattant pofon (kamaszkorban) olyan nagyon megtörné a gyereket. Én is kaptam kettőt, az enyémek is lehet fognak, a miheztartás végett. Sokkal rosszabb lesz, ha az élettől kapja meg a pimaszsága miatt. Megverni viszont gyereket nem tudnék, és nem is engedném a férjemnek sem.


Egy 18 éves megpofozni, verni... eső után köpönyeg, semmi értelme. A gyereket vagy megfogod már jóval korábban, vagy csak a kapcsolatotokat rontja.

2016. jún. 5. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/22 anonim ***** válasza:
43%
Miattatok olyan amilyen,Ti neveltétek olyanná,ezt látta tanulta tőletek, most meg nem tetszik megverjük! Boldog emberek,család lehettek! Gratulálok Nektek!
2016. jún. 5. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/22 anonim ***** válasza:
86%

És te elfogadhatónak tartod, kedves Anyuka?

Nem a férjeddel, gyerekeddel kellene megbeszélni? Vagy te csak nézed, vagy netalán félsz hátha "elagyabulál" téged is a férjed? Amúgy meg egy 18 éves hol lakjon, ha nem otthon? Főleg, ha még tanul is. A verés meg egy primitív dolog, és nem értek el vele semmit. Főleg, ha nem is a szülőnek van igaza. Én kaptam jó sokszor és tudod mit értek el? Nem tudtam nekik elmondani semmit, eltávolodtunk, nem tudtam bennük megbízni és még folytathatom. Pl: eltúnt anya 200 Ft-ja, jól elvert, hogy megtanuljam nem lehet lopni. Hiába mondtam, hogy nem én voltam, úgyis hazudok. Később megtalálta, de persze bocsánatkérés nem volt.

2016. jún. 5. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/22 anonim ***** válasza:
40%
Ha nekimegy a szüleinek...cseréljetek zárat. Gyorsan.
2016. jún. 5. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/22 anonim ***** válasza:
25%
18 éves, tehát csak kicsit nagykorú. Mondjuk ha nem veszekednél a szüleiddel, és nem beszélnél nekik vissza, akkor mindenkinek könnyebb lenne.
2016. jún. 5. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/22 anonim ***** válasza:
0%
Ja, te vagy az anyja. Akkor is.
2016. jún. 5. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/22 anonim ***** válasza:
0%
Nem elfogadható, mint ahogy az se ha visszaszájal. Szépen pakolnám a bőröndjét és szájalhatna ahol akar, de nálam többet nem.
2016. jún. 5. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/22 anonim ***** válasza:
15%

sokan elsiklanak a tény felett hogy már felnött és a tini hisztiket már ki kelett volna nöni

biztositják hogy kényelemben tanuljon és még van képe viszabeszélni

koleszba is lehet meni, ott se fogják neki elnézni a depis stresz idegbajt

2016. jún. 5. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!