Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Tegyük fel, hogy a nagykorú,...

Tegyük fel, hogy a nagykorú, de tanulás miatt otthon élő "gyerek" veszekszik a szüleivel, nagyon visszabeszél. Elfogadhatónak tartjátok, hogy megverik a "gyereket"?

Figyelt kérdés
Azért annyira nem nagykorú, 18 éves.
2016. jún. 4. 22:21
1 2 3
 21/22 anonim ***** válasza:
100%
Kérdés, milyen témában beszél vissza. Én is hasonló lány voltam, hasonló apával... olyan dolgok miatt beszéltem vissza, hogy valótlanságokat állított rólam, a barátaimat szidta jogtalanul, egy hármasért úgy ordított velem, hogy rengett tőle a lépcsőház... meg hogy mondjuk öcsémet is befoghatnák házimunkára, ne csak engem ugráltassanak végig. Igen, ilyenkor visszabeszéltem, mert kiálltam az igazamért. Vki ezt is visszabeszélésnek tartja, ha vki nem lehajtott fejjel bólogat arra, amikor hülyeségeket beszélnek róla. Megint más az, ha vki bicskanyitogató stílusban csicskáztatja a szüleit pl.
2016. jún. 6. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/22 anonim ***** válasza:
100%

Na igen... Anyámék szerint visdzapofazas az ha a saját véleményemet mondom el es az nem egyezik az o véleményükkel... Nekem ezért durrant a pofon ..a mai napig is.

Pedig nem csak a véleményemet mondom el. No mindegy.

Attol h veritek ok nelkul csak mert pl mas véleményen van, az nem old meg semmit. Egy kalap sz4rt sem er!

Gratula!

20/n

2017. jún. 24. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!