Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Mit lehet kezdeni ezzel az...

Mit lehet kezdeni ezzel az iszonyatos rend és tisztasági mániával?

Figyelt kérdés

21 éves lány vagyok. Nem akarok elköltözni, nem is lenne lehetőségem stb.


Apámmal együtt élek. Mindene a rend és a tisztaság. Minden héten 3-4 órás takarítás kettőnk részéről. Most felsorolhatnék ezeregy példát, de a mait emelném ki. Pohárból iszok üdítőt, majd melegítem magamnak az ételem. Miért van ott a pohár mosatlanul? Jó lenne ha nem tenném tönkre a tisztaságot, amit ő csinált itt..

Nem bírom tovább. Többször elbeszélgettem vele, szépen és nem szépen. Kész..

Van valakinek valamifajta tanácsa? Minden nap beleköt valamibe.



2016. jún. 17. 21:03
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
76%

Szerintem örülj neki :D

Én anyám is ilyen és engem is idegesített..aztán elmentem egy barátomhoz ahol minden tiszta szutyok, inni nem mertem. Szóval én ezt magyra becsülöm.

2016. jún. 17. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:
Persze, én is szeretem a tisztaságot és a rendet. Volt, ahol én sem mertem inni. De hogy megvacsorázni nem tudok úgy, hogy valami üres már, mert el kell mosni azonnal és mindenért beszólni.
2016. jún. 17. 21:09
 3/13 anonim ***** válasza:
75%
En nem csinálnék ebbõl problémát, elmosom és kész,amibõl ettem és ittam.
2016. jún. 17. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:
Én is elmosom, de lépten nyomon utánam jár, mit nem csináltam meg. Lettem kb a poharat és máris az volt a baj, miért nem mosom el, mikor még kint voltam és melegítettem az ételt. Egyszer-kétszer még persze oké, de hogy mindennap többször beszóljon és a beszélgetésünk nem is tart tovább
2016. jún. 17. 21:36
 5/13 anonim ***** válasza:
100%
Nálunk ugyanez, szintén 21 éves vagyok, csak hímneműben. A saját szobámban is beszólnak, rendrakás után is, hogy nincs rend :D Nem lehet megfelelni, szóval figyelmen kívül hagyom, aztán amint lehet, költözés.
2016. jún. 17. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:

Semmit nem tudsz tenni én is ilyen helyzetben vagyok, csak nekem anyám. Akik nem ilyen körülmények között élnek, hogy úgy mondjam, úgysem fogják megérteni ezt. Én nem szeretem a szutykot sem nyilván, de azért ami itthon van, az már túlzás, főleg az állandó cseszegetés. Szerintem a kettő között kellene lennie egy arany középútnak. Remélem ha saját háztartásom lesz ezt megtalálom.

Nincs megoldás, változtatni nem tudsz rajta, csak alkalmazkodsz és tűrsz amíg nem költözöl el otthonról.

2016. jún. 17. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
"Ha körülötted rend van akkor benned is rend van" vagy "A zseni átlátja a káoszt is".
2016. jún. 17. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
10%

Mi ebben a mánia?

Nálunk is így van,mindenki elmosogat maga után és kész!

A heti 3-4 órás takarítás neked már mánia???Lány létedre?

Szégyeldd magad!

2016. jún. 17. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
Vagy elfogadod a szabályát vagy elköltözöl. Nem fogod tudni megváltoztatni.
2016. jún. 17. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
Anyukám ilyen volt ,és ilyen is .én azt javasolnám hogy költöz el ,és akkor jobb lesz .
2016. jún. 18. 05:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!