Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Mit lehet kezdeni ezzel az...

Mit lehet kezdeni ezzel az iszonyatos rend és tisztasági mániával?

Figyelt kérdés

21 éves lány vagyok. Nem akarok elköltözni, nem is lenne lehetőségem stb.


Apámmal együtt élek. Mindene a rend és a tisztaság. Minden héten 3-4 órás takarítás kettőnk részéről. Most felsorolhatnék ezeregy példát, de a mait emelném ki. Pohárból iszok üdítőt, majd melegítem magamnak az ételem. Miért van ott a pohár mosatlanul? Jó lenne ha nem tenném tönkre a tisztaságot, amit ő csinált itt..

Nem bírom tovább. Többször elbeszélgettem vele, szépen és nem szépen. Kész..

Van valakinek valamifajta tanácsa? Minden nap beleköt valamibe.



2016. jún. 17. 21:03
1 2
 11/13 Költőnő? ***** válasza:
Nekem a szüleim pont az ellenkezője. Igénytelenség kösz mocsok. Hányinger.
2016. jún. 18. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:
Az én apám is ilyen. Egy idő után megtanultam, hogy elengedem a fülem mellett, nem állok le vitatkozni, és ahogy tehettem, elköltöztem. Volt egy darabig visszacsapás, egyszerűen élveztem, hogy nyugodtan elmosogathatok másnap is, és ha két hétig nem mosok fel, akkor se ugat senki, aztán belerázódtam a normális kerékvágásba.:-)
2016. jún. 18. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim válasza:
szerintem elég nagy pazarlás minden egyes pohár, tányér, stb. után rögtön elmosogatni, egyesével. érvelhetnél ezzel is például. talán meghatja
2016. aug. 10. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!