Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Hogy mondjam meg, hogy elköltö...

Hogy mondjam meg, hogy elköltözöm végleg? Ez mennyire felnőttes?

Figyelt kérdés

Még június elején volt egy balesetem, amiatt derült ki a párkapcsolatom is. Anya kiakadt nagyon, azóta szinte hozzám sem szól. De tényleg, semmit. Feszült a légkör nagyon és én ebbe már belefáradtam. Amúgy is elköltöznék augusztusban az egyetem miatt, szóval mindegy igazából, hogy pár héttel hamarabb megyek-e.

Viszont nem tudom, hogyan... Több, mint két hete hozzám sem szól, szóval arra is gondoltam már, hogy csak összepakolom a cuccaimat. De ez túl erős lenne, nem?


Annyira gyerekes, hogy hiába nyitok felé, próbálok vele beszélni arról, ami történt, vagy hogy mi lesz, lehetetlen. Általában feláll és otthagy.


2016. jún. 22. 16:07
 1/7 anonim ***** válasza:
32%

Pfh szánalmas mint egy 5 éves.


Szedd a cuccod és hátra se nézz.

2016. jún. 22. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
90%
"Anya, tudom rosszul esett, hogy nem tudtál Dénesről és rólam. Féltem, hogy esetleg nem helyeselnéd. Úgy érzem készen állok egy párkapcsolatra, és szeretnél ha támogatnál ebben. Kérlek beszéljük meg ezt a helyzetet, mert fáj, hogy napok óta nem beszélünk. Fontos vagy az életemben, és szeretném ha jó viszonyban lennénk, főként, hogy hamarosan elköltözök."
2016. jún. 22. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 acelsziv ***** válasza:
67%
De mi a fenéért fúj ennyire a párkapcsolatodra? Felnőtt ember vagy ez természetes dolog. Vagy meleg lennél?
2016. jún. 22. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

gondolom az egyetem mellett nem te fogod finanszírozni a lakhatásodat és az egyéb költségeket,úgyhogy nem kéne haragban elválnotok.

mert azt gondolom nem várod el,hogy titokban elmész, mint egy óvodás és utána meg várod,hogy perkáljanak.

beszéld meg velük felnőtt módjára,hogy 18-19 éves vagy, ennyi idősen tök normális ,hogy van kapcsolatod. emiatt nincs értelme haragudnia rád,max amiatt,hogy eltitkoltad korábban. de gondolom annak is oka volt,hogy ilyen begyepesedettek és azért nem mondtad el. vagy tévedek?

2016. jún. 22. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Apával beszéltem, ő fizet mindent (elváltak).
2016. jún. 22. 18:46
 6/7 anonim ***** válasza:

meleg vagy?

vagy miért viselkedik így anyukád?

gondolom van oka, nem véletlen titkoltad a kapcsolatot...


am ebben mi a nehéz? oda állsz elé és megmondod, hogy elköltözöl végleg és pont...


23F

2016. jún. 23. 08:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Ne haragudj, de szerintem inkább az a gyerekes, hogy ennyi idősen titkoltad a párkapcsolatod... :)
2016. jún. 23. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!