Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Mit gondoltok, ez jó kis...

Mit gondoltok, ez jó kis arculcsapás lesz anyámnak? Vagy lesz bármiféle eredménye?

Figyelt kérdés

Tegnap elkezdte, hogy le kell fogynom de sürgősen, két hónapom van arra hogy ledobjak 10 kilót, mert egy dagadt állat vagyok, undorító rám nézni. Rólam tudni kell, hogy 15 éves lány vagyok, 175 centi és 75 kiló. Igen erős csontozatom van, amit az anyai nagyszüleimtől örököltem, valamint 8 éve versenyszerűen sportolok (cselgáncs és kézilabda), amiben természetes módon megizmosodtam. Az edzőim sose mondták, hogy bármi gond lenne a súlyommal, és az ő szavukra sokkal inkább hallgatok, mint anyáméra.

Az az ötletem támadt, hogy ha drága jó anyám annyira akarja, hogy betegesen vékonyra fogyjak, akkor egyszerűen csak annyit fogok enni, hogy ne ájuljak el napközben. Tegnap pl csak egy negyed adag makarónit és egy marék málnát ettem, ma pedig egy tányér borsófőzeléket. Ha nagyon érzem az éhséget, akkor vizet iszok rá, hogy elmúljon. Este pár pohár tejet iszok. Szerencsére van elég önuralmam ahhoz, hogy megvonjam magamtól az ételt.

Abban reménykedem, hogy egyszer valakinek fel fog tűnni, miért nem eszek, és akkor majd szépen kitálalok neki arról, mekkora szemét anyám is van.

Mi a véleményetek erről? Jól teszem, ha folytatom, vagy hagyjam a fenébe és egyek normálisan? Anyámmal esélytelen beszélni.



2016. jún. 27. 17:21
1 2 3 4
 21/40 anonim ***** válasza:
35%
Azért én meghallgatnám az anyukát is ...
2016. jún. 27. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/40 anonim ***** válasza:
25%

En felnőtt létemre 66 kg vagyok és 180 cm.

És bizony rámférne némi alakformálás, es egy diszkrét diéta is.

Mégha izmos is vagy, akkor is kissé sok az a 75 kg.

Lehet, sőt biztos, hogy anyukád ordenáré módon hívta fel a figyelmedet a súlyodra, de lehet benne valami, függetlenül a bmi indextől.

2016. jún. 27. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/40 anonim ***** válasza:
41%
úgy látom az elmebaj öröklődik..
2016. jún. 27. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/40 anonim ***** válasza:
39%
igen, 21 szegény "szemét" anyuka verziója biztos, hogy nagyon máshogy szól..:(((
2016. jún. 27. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/40 A kérdező kommentje:
Mert a "gyerek" csak hülye, hazug meg rossz lehet, ugye?
2016. jún. 27. 19:02
 26/40 anonim ***** válasza:
58%
25: Nem, de nagyon csúnyán írtál itt, elég flegma stílusban. Ez elég gyanús. Egy sértődött tini.
2016. jún. 27. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/40 anonim ***** válasza:
45%

csúnyán írtál és kiszolgáltattad a nem jelenlévő személyt (szemét, petyhüdt, narancsbőrös) - aki védekezni értelemszerűen ezért nem is tud.


Ez nagy jellemtelenségre vall.

Dolgozz magadon, javulj meg.

2016. jún. 27. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/40 A kérdező kommentje:
Így írok, mert megérdemli. Nehogy már minden körülmények közt jó kislányként anyukázni kelljen. Mindig úgy írtam róla, hogy anyám, nem anya, anyu, anyuci, anyukám stb.
2016. jún. 27. 19:11
 29/40 anonim ***** válasza:
47%
Egy buta liba vagy. Ilyen hülyeség miatt kínoznád anyukádat. Sokan örülnének, ha egyáltalán élne az anyukájuk. Néhány ismerősöm is. Itt meg elkényeztett, hisztis tinik apróságok miatt úgy beszélnek az övékről, mint egy bűnözőről. Egyedül neked kéne arcul csapás, de szó szerint. Éhezzél csak. Az orvosoknak is meg kell élni valamiből.
2016. jún. 27. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/40 anonim ***** válasza:
78%
A BMI szart sem ér, az izmot nem veszi figyelembe.
2016. jún. 27. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!