Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Szülőként mennyit várnátok el...

Szülőként mennyit várnátok el a gyereketektől?

Figyelt kérdés

Előzménby, hogy mindenben támogatták a gyereket, szellemileg, anyagigai. Jó egyetem, továbbképzések.


Saját lakás, 4-5 miliós autó elég, közös nyaralások 25 évesen megfelelő? Vagy 2 lakás vagy ház kellene? Nektek mi az elvárás eg 25 éves korú gyerekkel szemben


2016. júl. 5. 17:25
1 2 3 4 5 6 7 8
 71/72 anonim ***** válasza:

En akkor vagyok elégedett,ha a gyerekeim egészségesek és boldogok.Nekem az számit,hogy õk elégedettek önmagukkal,nem az,hogy én mit várok el tõlük.


Most te elégedett vagy önmagaddal vagy nem?A szüleid szeretnek bármilyen is vagy, ez számit nem?

2016. júl. 7. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 72/72 anonim ***** válasza:

"Én ezt akarom elkerülni, hogy a szüleim at érezzék, csalódtak bennem. Többet várnának."


Ez esetben csak a szüleid tudják megválaszolni a kérdésedet. Mi itt névtelenül megmondhatjuk a véleményünket, nem fogsz közelebb jutni a célodhoz.

2016. júl. 7. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!