Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Tönkrement az életem, az...

Tönkrement az életem, az anyám pedig azért hisztizik, mert nem megyek haza a születésnapjára. Mit csináljak, hogy kicsit érezze, nekem ez most elég nehéz időszak?

Figyelt kérdés

Az utóbbi fél évben kb. tönkrement az életem.

A barátom, akivel 14 éves korunk óta együtt voltunk és az érettségi óta együtt laktunk, megcsalt a legjobb barátnőmmel, akivel 4 éves korunk óta elválaszthatatlanok voltunk és sosem telt el úgy nap, hogy legalább telefonon ne beszéltünk volna. Mindig ott volt, ugyanabba az iskolákba jártunk, együtt jártunk nyaralni, kulcsunk volt a másikhoz.

Aztán kirúgtak az egyetemről is. Onnan, ahová kb. 10 éves korom óta készültem.

Ezért most egy barátommal vagyok külföldön, a nyaralójukban. Megőrültem volna, ha maradnom kell abban a lakásban, ahol minden a barátomra emlékeztet, vagy esetleg haza kellett volna mennem és végignézni, ahogy anyáék előadják, hogy nincs semmi gond. Szóval életemben először vakmerő voltam és eljöttem ide, amit nem bántam meg.

Tudom, hogyha hazamegyek, a problémák ugyanúgy ott lesznek, vagy épp ez az, hogy semmi nem lesz már... De itt a körülményekhez képest jól vagyok, tudok nevetni és nem foglalkozok a gondjaimmal. De anya most berágott, mert tudatosult benne, hogy a "nem megyek haza a nyáron" azt is jelenti, hogy a születésnapján sem leszek ott. Hiába mondtam, hogy eljöhetnének, vagy csak Ő, de erről hallani sem akar, mert "így is be van táblázva a nyárra".


2016. júl. 6. 13:36
1 2 3 4
 31/31 anonim ***** válasza:
59%
22: NEM, abban hogy megcsalnak egyedul a megcsalo a hibas. Abban hogy tonkrement a kapcsolat, valoban mindig jelenvan mindket fel felelossege, de a masik szabad valasztasi lehetosege szakitani kilepni es utana ujat keresni, vagy meglevo kapcsolat mellett felrekavarni, ezert maga a megcsalas tenye az o kizarolagos hibaja. Megegyszer: az hogy odaig jutott a kapcsolat, az kozos sar, de hogy megcsalja a masikat, az egyeduli.
2016. júl. 11. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!