Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Van itt még valaki aki kikap...

Van itt még valaki aki kikap otthon?

Figyelt kérdés

2016. júl. 6. 13:44
1 2 3 4 5
 11/48 anonim ***** válasza:
88%
14:45 Mert te még sose felejtettél el semmit? Vagy nem volt még olyan, hogy direkt ott hagytál egy poharat vagy bármit, mert gondoltad, később még iszol belőle? Remélem neked is lesz egyszer valami tahó férjed vagy akárkid, aki mindenért üvöltözik veled és állandóan gyomorideggel vagy otthon miatta, majd akkor mondd ugyanezt ;)
2016. júl. 6. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/48 anonim ***** válasza:
91%
Vagy például szereti a poharat az asztalon, és hadd döntse már el, hogy 5 perc múlva kér még kólát, ne kelljen eggyel több poharat mosogatni, csak mert idegbeteg az apja, és még itt is egyesek szerint a pofon az egy érv.
2016. júl. 6. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/48 anonim ***** válasza:
13%

11,12

Tehát szerintetek hagyja ott a poharat és kapjon inkább pofont. Szép tanács. Én inkább a kivitel mellett vagyok.

2016. júl. 6. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/48 anonim ***** válasza:
76%

13: mert szerinted hagyja magát terrorizálni, szép tanács


Ott van például a gyámügy, esetleg őket is érdekelhetik a poharak ilyetén elintézése.

2016. júl. 6. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/48 anonim ***** válasza:
10%

14, Hol itt a terror? Egyszerű logikával elkerülhető a pofon. Nem üvöltözök, hanem kiviszem a poharat. Ennyi. Mindenki boldog.


A te javaslatod szerint. Üvöltözzön. Ne vigye ki. kapjon pofont, aztán menjen a gyámra. Ezután gondolom kap majd még egy pofont.


Gondolkodhatnál mielőtt tanácsot adsz.

2016. júl. 6. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/48 anonim ***** válasza:
13%

Kérdezőt az anyjának a "barátja" terrorizálja.


A 7-es akkor még könnyebb helyzetben van, 18 évesen fogja magát és elköltözik otthonról bárhová, albérletbe, koleszba.

2016. júl. 6. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/48 anonim ***** válasza:
86%

15:

Nem. A te javaslatod szerint: Minden szrrért ő legyen a hibás, és ezt fogadja is el. Mert ha nem, akkor jogosan verik.


Én meg nem azt mondtam, hogy tűrje a pofont, hanem éppen azt, hogy NE tűrje az olyan helyzetet, ahol az a megoldás,, hogy annak van igaza, aki nagyobbat mer ütni.

2016. júl. 6. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/48 anonim ***** válasza:
9%

17, figyu ez mind szép és jó, de a te tanácsod (menjen a gyámra) vége újabb pofon. Az én tanácsomnak (ne kiabáljon és vigye ki a poharat) nem pofon a vége.


Tehát én azt javaslom kerülje a pofont, te azt javaslod keresse a pofont.

2016. júl. 6. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/48 anonim ***** válasza:
88%
Jó, akkor csatlakozom 11-eshez, és szívből kívánom, hogy kerülj olyan helyzetbe, ahol, ha nem úgy van ahogy a másik mondja, akkor kapod a pofonokat. És akkor majd mutasd meg, hogy mennyire komolyan gondolod, hogy ez megoldás. te majd szépen kussban úgy csinálod ahogy mondják, és nem lesz baj. "Mindenki" boldog, főleg majd te. Probléma megoldva. Gratulálok.
2016. júl. 6. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/48 anonim ***** válasza:
8%

19, Jó akkor kiabáljon nyugodtan a faterjával. Véletlen se vigye ki a poharat és várja a pofont. Én is gratulálok!


Jól elbeszélgettünk. Két teljesen más megoldás egy helyzetre, két különböző kimenetellel. Érdekes volt. :)

2016. júl. 6. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!