Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Van itt még valaki aki kikap...

Van itt még valaki aki kikap otthon?

Figyelt kérdés

2016. júl. 6. 13:44
1 2 3 4 5
 21/48 anonim ***** válasza:
83%

Te felfogod, hogy én sehol se javasoltam, hogy kiabáljon a faterjával? Vagy csak abból indulsz ki, amit te gondolsz egyetlen üdvözítő megoldásnak, a kussban meghunyászkodást, és az egy éven belül garantált gyomorideget.


Meg szerinted az agresszív barmokkal szemben csak a kussolás vagy a még agresszívabb fellépés létezik.

2016. júl. 6. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/48 anonim ***** válasza:
2%
21, Akkor mi a javaslatod? Ha te sem támogatod a kiabálást, akkor ugye pofon sincs. Akkor pedig nem kell menni a gyámra sem. Vagy igen?
2016. júl. 6. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/48 anonim ***** válasza:
80%

(palmface)


Szerintem olvass vissza. Lassan, figyelmesen.

2016. júl. 6. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/48 anonim ***** válasza:
14%

23. Költözz el és/vagy gyám.

Ezek voltak a nagy tanácsaid. Elköltözni nem tud mert gondolom tanul 18 évesen. A gyámért pedig pofont kap. Értelmetlen és a valóságban használhatatlan tanácsok. Persze jól hangzanak ez kétségtelen. Ennél jobb szerintem a ne kiabáljon és hagyja rá az apjára a hülyeségét.

2016. júl. 6. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/48 anonim ***** válasza:
83%

Mi a probléma 18 évesen azzal, hogy tanul? Ettől még elköltözhet. Plusz, akkor a gyámügyért sem tudják felpofozni, VAGY ha igen, akkor az már csak újabb hivatkozható precedens. Kis "mázlival" nyoma is marad, és akkor látlelet.


Jó, akkor mondok még: az apjával ne maradjon SOHA kettesben. Menjen haza, de csakis kísérővel, akivel megbeszélték, hogy szükség esetén tanúskodik és/vagy megvédi, pld közéjük áll.

2016. júl. 6. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/48 anonim ***** válasza:
4%
Ennyit tudtok? Válasszon a fizikai vagy a lelki terror között, mert nincs más út? Remélem nincs gyereketek.
2016. júl. 6. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/48 anonim ***** válasza:
12%

Mr. Pofon:


Nem te javaslod, hogy kiabáljon, hanem maga a poharas hozzászóló írta le, hogy ő is kiabálni kezd az apjával...

2016. júl. 6. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/48 anonim ***** válasza:
12%

"én meg erre kiabálva válaszolok neki.. "


Ez az a rész.

2016. júl. 6. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/48 anonim ***** válasza:
16%

25, Kísérővel járkáljon haza stb... ja. Újabb értelmetlen, kivitelezhetetlen és életszerűtlen tanács. Csak úgy mint a 18 évesen elköltözni. Ezeknél jóval egyszerűbb nem kiabálni és kész.


Remélem nem sok embernek szoktál tanácsokat adni. :)))

2016. júl. 6. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/48 anonim ***** válasza:
89%

én meg hogy te nem.


Mi a kivitelezhetetlen?

Mert ha az egész család az agresszort támogatja, akkor tényleg pszichológus kell mindnek. És jobb ha kiborul a bili a gyámügyön, vagy ha a csaj elköltözik, akárkihez.


VISZONT (ami az életszerűbb és valószínűbb,) csak akad egy normális az egész famíliában, (ha az anyja ugye a jelek szerint nem az, hogy megvédje) akár egy nagymama, nagybácsi, unokatestvér, mittudomén, akire lehet számítani, és aki segítene, hogy legyen hova rokonhoz menekülni és/vagy vele együtt hazajárni.


De tényleg legvégső esetben bepasizik, mondjuk felszed egy nagy melák díjbirkózót, és bemutatja otthon, hogy "íme a vőlegényem". (Persze nem úgy érti, kicsit hadarta, hogy "íme a verőlegényem", de az részletkérdés.)


És aki vállalja hogy segít, nem kell konkrétan se üvöltöznie, se pofozkodnia. Csak ott álldogálni a lány mellett. Egy videó felvevővel a nyakában..., hát ez a hobbija, hogy fotóz, és, problem?

2016. júl. 6. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!