Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Van itt még valaki aki kikap...

Van itt még valaki aki kikap otthon?

Figyelt kérdés

2016. júl. 6. 13:44
1 2 3 4 5
 31/48 anonim ***** válasza:
90%

59%-os válaszoló, annyit lovagolsz azon a kib..tt poharon, pedig csak példának hoztam fel, hogy olyan kaliberű dolgok miatt képes felpofozni :"D De irhatok még mást is, pl. voltunk osztálykiránduláson és mondta, hogy kocsival kijön értem, hogy este 10-kor ne egyedül kelljen még hazabuszoznom. Azaz gondolom anyám küldte el, azért volt ideges. Szóval kijött értem és mikor szálltam volna be a kocsiba, elfelejtettem, hogy az ajtó, amit ki akartam nyitni, nem jó és fel kell kicsit tolni a fogantyút, hogy ki tudd nyitni, én meg csak simán meghúztam kifelé, ő meg pont meglátta, hogy úgy próbálom kinyitni a rossz ajtót és az osztályfőnök, meg a fél osztály szeme láttára elkezdett ordibálni velem, hogy egy hülye πcsa vagyok és szerinte mindjárt kiszakitom az ajtót, majd mellé akkora pofont adott, hogy majdnem elestem.

Vagy mondta, hogy menjek vele a boltba és mikor kifizettük a cuccokat a kasszánál, úgy köszöntem el a középkorú kasszás nőtől, hogy viszlát, erre kijöttünk és lekevert megint egy pofont, mert szerinte az a kb 35 éves nő még tök fiatal és helóval vagy sziával kellett volna köszönnöm neki.

Vagy itthon megláttam, hogy a 80 kilós nővérem felveszi magára az én ruhámat és már láttam, hogy úgy feszül rajta, hogy mindjárt szétszakad, erre rákiáltottam, hogy vegye már le, nem látja, hogy kicsi?? Erre apám megint engem vert szájba, amiért a nővéremmel kiabálok.

Még tudnám sorolni a végtelenségig amúgy, de gondolom úgy se fognád fel, hogy az, hogy egy 18 éves embert, ráadásul egy NŐT az apja mások előtt, vagy otthon, a többi családtag előtt fizikailag bántalmaz, rohadtul megalázó és kicsit se normális szerintem.

Idióta vagy.

2016. júl. 6. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/48 anonim ***** válasza:
64%

Hát jah, rohadtul nem a pohár volt a lényeg az csak egy példa volt a válaszolónak, hogy milyen agyament dolgokért tud kiakadni a faterja.

Enyém dettó ugyan ilyen, volt, hogy gyerekkoromban azért rángatott meg, mert játszottam egy kővel! Volt, hogy tányért vágott nekem, mert szerinte rossz helyre raktam. Amikor mosogattam akkor meg miért ment ki az az egy csepp víz a kőre. Volt, hogy megrángatott csak úgy mert elmentem a 18 szülinapomon este a barátnőimhez. Jah anyám csak sápítozva nézte, és szerintem örült, hogy nem őt bántja. Aztán múltkor a kutyát rugdalta, mert félt a viharban. Ekkor majdnem nekimentem, hogy kinyomjam a vérbenforgó szemeit. Mondtam neki, ha még egyszer hozzáér kést döfök belé. Azóta kussban van.

2016. júl. 6. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/48 anonim ***** válasza:
45%

32-es

Ez nálam is így volt, csak anyámmal. Én már 12 éves korom óta, hogy is mondjam.. Szóval, érdekeltek a fegyverek, a verekedési technikák, saját bökőm is volt. Soha nem bántottam vele senkit, magamat sem, egyszerűen nagyobb biztonságba éreztem magam tőle.

A lényeg, hogy velem anyám viselkedett így. Én jómagam karakán személyiség vagyok, kiálltam magamért, nem hunyászkodtam meg, volt, mikor visszaütöttem. A cérna akkor szakadt el nálam is, mikor a tacskó kutyánkat megverte, mert nagyon ugatott éjjel. Akkor volt az, hogy először bárkire ráfogtam a késemet. Mondtam anyámnak, hogyha mégegyszer akárcsak kiabálni rá mer a kutyára, akkor álmában ölöm meg.

Azóta nem emel kezet rám, a kutyára meg végképpen nem.

( ezért most tuti lehurrognak.. de higyjétek el, muszáj volt )

2016. júl. 6. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/48 anonim ***** válasza:
56%

Végigolvastam.

Az ilyen agresszív szülők miatt fekszik egy csomó fiatal,vagy gyerek ideg-elmeosztályon személyiségzavarral, depresszióval,öngyilkossági kísérlettel,meg Borderline-al.

Közben ezeket a szülőket kéne kezelni,hogy ne tegyék tönkre a gyerekük életét,ha már a sajátjukat sikerült is.

A verés semmit nem old meg,csak art. Akinek a legjobban kéne szeretnie,az bántja a gyereket,mit várjon akkor mástól?

Engem anyám vert kicsiként mindenért, de 16 évesen már én sem hagytam magam,se verni,se idegileg kicsinálni.

2016. júl. 6. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/48 anonim válasza:
Igen van..
2016. júl. 6. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/48 anonim ***** válasza:

Kérdező barbi3, és

7, 31 :

KÉRJETEK segítséget valakitől a környezetetekben!

Szakembert, tanárt, rokont, barátot, önkéntest, bárkit, de NE HAGYJÁTOK MAGATOKAT!

JOGOTOK van hozzá!


Egy felnőttnek viszont NINCS JOGA hozzá, hogy terrorizáljon!

2016. júl. 6. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/48 anonim ***** válasza:
41%

31, Miért is én vagyok idióta? Pont hogy az én tanácsommal nem kapnál újabb pofonokat. Persze megfogadhatod más tanácsát is, de akkor ne csodálkozz a végkifejleten.

Az indiótázásodból is érzem, hogy lesz még részed pofonokban.

2016. júl. 6. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/48 anonim ***** válasza:
2016. júl. 6. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/48 anonim ***** válasza:

59%

Ha megtalállak, és addig ütlek korbáccsal, amíg még írod a baromságaidat a gyakorira, akkor abbahagyod végre?

És akkor mindinki boldog lesz, még te is mert te se kapsz több verést. Jó lesz? :D

2016. júl. 6. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/48 anonim ***** válasza:
4%
39 :DDD én már abbahagytam, de látod leidiótáztak pedig csak jót akartam. úgy látszik a te tanácsaid jobban tetszetek neki, pedig annak a vége mint tudjuk újabb pofon lenne. persze ki mit szeret ugye....
2016. júl. 6. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!