Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Hogy lehetne megoldani hogy a...

Hogy lehetne megoldani hogy a szüleim támogatása nélkül kezdjem el az egyetemet?

Figyelt kérdés
Itthon elég rossz a családi hátterem. Már nem bírom elviselni anyám zsarnokoskodását és lelki terrorját amit alkalmaz, egyszerűen ki vagyok készülve, folyton bőgök, folyamatosan azon gondolkodom hogy hogyan oldhatnám meg hogy elszakadjak ebből a közegből és mégis folytathassam az életemet úgy ahogy elterveztem, anyagi támogatás hiányában. Az hogy dolgozzak egyetem mellett esélytelen, többen is mondták hogy ezen a karon meg se próbáljam, az hogy kihagyok egy évet meg nem opció, ugyanis nem érzek arra potenciált hogy ha egyszer megéreztem a saját kereset ízét akkor visszatérnék 5 évre a közoktatásba. Viszont nem tudom már ezt elviselni, és egy hajszál választ el attól ha elmegyek nyaralni egy kedves barátomhoz egy hónap múlva, akkor valóban ott is maradjak, külföldön, akármennyire is nem akarom, úgy érzem, teljesen kiszipolyoz ez az egész. Mit tehetnék?
2016. júl. 7. 19:21
1 2
 11/11 A kérdező kommentje:
Ha valóban meg lehet oldani önerőből akkor persze hogy megoldanám, de nem vagyok tisztában azzal hogy egy egyetem mennyit vesz ki az emberből, majd idővel kiderül.
2016. júl. 10. 10:38
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!