Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Ti megmernétek csinálni?

Ti megmernétek csinálni?

Figyelt kérdés

A szüleim elég szigorúak,Pesttől 60 km-re lakok. Nem lég,hogy szigorúak, emellett ''fiú-allergiájuk'' van,értsétek: Nem engedik,hogy srácokkal találkozzak.

Ti megmernétek csinálni,ha csak anyutok van otthon, elkéredzkedni Pestre,mert,hogy a barátnőtökkel lesztek(Persze ő is tudna az alibiről), mindeközben egy sráccal lennétek, akiben persze 100%-ig megbízhattok, illetve anyutoknak még kamu képet is küldenétek,hogy: Szia,itt vagyok a barátnőmmel! Tudom,nem szép dolog hazudni,de nem akarom a fiatal éveim egy szobában ülve tölteni,csak mert itthon a szellőtől és féltenek. Egyébként 16 éves lány vagyok.



2016. júl. 8. 18:56
1 2 3 4 5 6 7
 11/67 anonim ***** válasza:
44%

Egy fenét hazudni tanítanak.

Azzal, hogy hazudik és meglóg, pont igazolja a szüleit. Ha értelmes, lassan felnőtt lány lenne, eszébe se jutna ilyen hülyeség.

És nem azért, mert a fiú lehet, hogy mégse megbízható, hanem mert akár a 60 km-n is történhet bármi és a kutya nem fogja tudni, hol van, mi történt, miért nem éri el a szülő, barátnő, bárki.

2016. júl. 8. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/67 anonim ***** válasza:
67%
Simán. Csináltam anno ennél cifrább dolgokat is szerintem. :)
2016. júl. 8. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/67 anonim ***** válasza:
50%

Előbb-utóbb minden kiderül. És ezzel biztosan nem azt fogod elősegíteni, hogy jobban bízzanak benned és elengedjenek valahova.

Miért nem megy a fiú hozzátok?

2016. júl. 8. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/67 anonim ***** válasza:
78%
Izgalmasabb is így, a vaskalapos szülők otthon, te meg tilosban... Régi szép idők. :-)
2016. júl. 8. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/67 anonim ***** válasza:
20%
66%-os gondolom mikor közölted csak úgy hogy elmész, azt is közölted hogy azután nem tartasz igényt az anyagi támogatásukra sem, igaz? Hisz ha a szabályaik nem kellenek, gondolom nem kellett a pénzük se, hisz nagyfiú voltál.
2016. júl. 8. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/67 anonim ***** válasza:
72%

Ha a barátnődbe 100százalék megbizol /be van avatva/ akkor simán

A ķépküldés is jó ötlet

Aztán ha majd az ő nézetük szerint is elég idős vagy hozzá, akkor bemutatod és màr nem kell bujkálni.

2016. júl. 8. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/67 anonim válasza:
14%
Ne tedd, nagyon fiatal vagy még. Igaz, már nem gyerek, de a fiatal éveid még csak most kezdodnek, ne rontsd el oket.
2016. júl. 8. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/67 anonim ***** válasza:
84%

én annó megcsináltam.... evvan. Anyám egy vadbarom volt, apám már nem élt velünk. De van tesóm, ő mindig tudta hol vagyok, meg egy közeli barát szülei is. Szóval bármi bajom lett volna, tudták merre keressenek.


szóval addig ok, hogy megcsinálod, de nem elég az alibi. tényleg lehet baj is. muszáj hogy legyen segítséged, aki tudja mi van veled pontosan, hol vagy mit csinálsz. ahova rohanhatsz ha baj van. ez nagyon nagyon fontos!!

2016. júl. 8. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/67 anonim ***** válasza:
53%

#15, természetesen NEM, mert tudod ők vállaltak engem, és nem én őket.... csak, hogy egyértelmű legyen. Az "amíg az én kenyeremet eszed..."-mocsok visszakézből gyógyítandó, azt gondolom...

#11, esetleg van valami konstruktív javaslatod is a Kérdező számára? Mondjuk, hogy mit tegyen ebben a helyzetben a célja eléréséhez?

2016. júl. 8. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/67 anonim ***** válasza:
31%
Ohh szóval csak addig voltál nagyfiú míg neked úgy tetszett 66%-os? Elég kis csíra lehettél, az ilyeneknek találták ki a jellemerősítő pofont. Azt csináltál amit akartál, a szüleidnek meg kötelességük volt finanszírozni? Isten óvjon attól hogy ilyen gyerekem legyen...
2016. júl. 8. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!