Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Nem támogatják a terveimet....

Nem támogatják a terveimet. Tényleg ennyire szánalmas lenne a döntésem?

Figyelt kérdés

A helyzet az, hogy mint kiderült, szüleim nem szeretnének mellém állni, sőt minden lehetséges módon próbálnak lebeszélni róla. Még csak jövőre fogok érettségizni, de már pár hónapja tudom, hogy fodrász szeretnék lenni. Erre szüleim mit csinálnak? Olyanokat mondanak, hogy "miért nőies dolgot kell választanod?" És szerintük ez egy fiútól szánalmas dolog, biztosan majd meggondolom magam, de ha mégsem, akkor komolyabban elbeszélgetnek velem erről, mivel ezt én biztos nem fogom csinálni.

Belefáradtam a folytonos veszekedésbe.. Miért van az, hogy a szüleim ahelyett hogy támogatnak, inkább lebeszélnek?


18/f


2016. júl. 17. 21:15
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
89%
Kérdezzék meg Zsidró Tamást a szüleid, hogy valóban nőies és szánalmas munka-e?
2016. júl. 17. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
95%
Szerintem a szüleid nem hallottak Zsidró Tamásról, vagy Hajas Lászlóról, meg had mondjam el, hogy a legtöbb mesterfodrász férfi.
2016. júl. 17. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
94%
Dehogy szánalmas, ha te ezt szeretnéd csinálni akkor ne hagyd magad lebeszélni. Az én fodrászom is férfi és szuper fodrász. Ez nem nemtől függ. Anyukadeknak gondolom szokatlan mert nem egy tipikus férfi szakma de majd beletörődnek.
2016. júl. 17. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim válasza:
100%
ha ezt akarod csinálni csináld!!! nehogy már ők mondják meg neked persze.. aztán olyan munkahelyed lesz amit nem szeretsz és egy életen át szenvedhetsz! fel a fejjel és sok sikert! :)
2016. júl. 17. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
100%
"Gedeon bácsi a női fodrász..." A közismert dal sem egy nőről szól.
2016. júl. 17. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
100%

Film is készült erről:


Ne szórakozz Zohannal!

[link]


Őt sem támogatták a szülei.

2016. júl. 17. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
32%
engem meg pont, hogy ebben támogatott anyum csak én nem akartam.. beszéld meg velük normálisan. a mai világban viszont nem árt egy diploma. diploma után is tudsz szakmát szerezni..stb
2016. júl. 17. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
95%

Ó ez aranyos!!!

Ha tènyleg èrdekel a fodrász szakma, lègy fodrász!:)

Gondolj Hajas Lacira. A fodrászra mindig lesz igènye az embernek, egy jó fodrászra pedig pláne, ebből kevès van!!!:)

Èn tisztelem a fodrászok munkáját.

2016. júl. 17. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
93%

Szerintem remek dolog fodrásznak lenni!

Én is fodrász akarok lenni.Igaz lány vagyok...Ne hagyd magad!Álj a sarkadra,és olyan nincs hogy nem engedik hogy az légy,ami szeretnél!Egy szülőnek az a dolga hogy minden körülmények között támogassa a gyermekét! :) Meg igazuk van a tóbbieknek!Rengetek mesterfodrász férfi.Személyes kedvencem Zsidró Tamás.Ő is férfi,és milyen remek fodrász.:D És ez egy csöppet sem nőies.

2016. júl. 17. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
100%

Mint írtad 18 éves vagy.Tehát felnőtt.Ha nem támogatnak kénytelen leszel saját költségeden tanulni de ha van ambíciód megteheted.

Engem ugyan támogadtak volna a szüleim csak sajnos nem volt rá anyagi lehetőségük.

Ezért én fellnőttképzésen és saját költségen lettem fodrász.

2016. júl. 17. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!