Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Hogy mondjam el, hogy 22...

Hogy mondjam el, hogy 22 évvel idősebb a párom? L/20

Figyelt kérdés
2 éve vagyok együtt a párommal,aki 22 évvel idősebb nálam. Nincsen apa komplexusom!!!Nagyon szeretjük egymást, az Ő családja elfogadott és egyre komolyabbak az érzéseink egymás felé. Édesapámmal és az élettársával élek együtt. Apum szigorú, az a bizonyos tökéletes fiút szeretne mellém.Hogyan mondjam el? Mindig félek elkezdeni, de erőt kell vennem magamon. Van ötletetek? Viszont tudom,ha megismernék egymást egy hullámhosszon lennének.

#korkülönbség #22 évvel időseb férfi #hogyan mondjam el otthon
2016. júl. 25. 14:00
1 2 3 4
 11/36 A kérdező kommentje:

Persze, viszont én úgy döntöttem,hogy segítséget kérek ezzel kapcsolatban,ugyanis ez az oldal erről szól.

Viszont ném szeretnék választ adni egy bizonyos határ után a magánéletemmel kapcsolatos kérdésekre.

Aki ezt nem érti meg és csak kötekedni tud, segítséget, ötletet adni viszont nem akkor az keressen más kérdést ami alá írhat.

2016. júl. 25. 14:58
 12/36 A kérdező kommentje:

Szerintem,ha szeretsz valakit és azért nem akarsz vele élni,mert tartasz attól,hogy majd 30-40 év múlva, ahogy te fogalmazol neked kell ceerélned a pelusát önzőség,de ebbe ne menjünk bele.

Nem játszom itt a felnőttet. Igen bevallom félek a fateromtól,hogy mit fog szólni. Szerintem sokan voltak már hasonló cipőben,hogy nem mertek elmondani valamit. Ez van.

Látom kevesen képesek valóban tanácsot adni. (Y)

2016. júl. 25. 15:04
 13/36 anonim ***** válasza:
50%

"Viszont tudom,ha megismernék egymást egy hullámhosszon lennének"

Persze, mert egykorúak!

De most komolyan. Ha családot terveztek, akkor ha jövőre szülsz, akkor a gyerek 18. Szülinapján, apa már 60-61 lesz...

Arról ne is beszéljünk, hogy valaki megkérdezte miért nem költözök, erre kislányos mentalitással rávágod szinte, hogy semmi közöd hozzá.

Ha segítséget vársz, árnyalni kell a problémát.

2016. júl. 25. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/36 A kérdező kommentje:

Az én apám 59 éves. Szóval akkor az én szüleim döntéseit is kétségbe vonod?!

59 és 42. Hmm valóban egy korosztály :D

Ne állíts olyan valamit amiről fogalmad sincs.

2016. júl. 25. 15:10
 15/36 anonim ***** válasza:
50%
"Apa képzeld találtam egy új apucit"
2016. júl. 25. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/36 A kérdező kommentje:
Ja egyébként a közös érdeklődési kör: műszaki téren minden, horgászat, kereskedelem, politika. Kétlem,hogy ezek korhoz lennének kötve.
2016. júl. 25. 15:15
 17/36 anonim ***** válasza:
53%
Még a feleségével és gyerekeivel él? Mert az ilyen nem lesz szimpatikus az apádnak az fix! :D
2016. júl. 25. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/36 anonim ***** válasza:
74%

Hogy lehet ilyet 2 évig titkolni? Nem akart vele sosem találkozni? Ha ennyire nem érdekli kivel van a lánya simán elmondanám,hogy mennyi idős.

Egyébként családja van ,vagy mi, hogy nem tudtok összeköltözni és nem beszélsz róla?

2016. júl. 25. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/36 A kérdező kommentje:
Egyik sincs és nem is volt neki.
2016. júl. 25. 15:20
 20/36 A kérdező kommentje:

Apum nem is tudja,hogy van valakim.

Ha csak rajtunk múlna már rég összeköltöztünk volna,de nem úgy hozta az élet.

2016. júl. 25. 15:22
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!