Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Hogy mondjam el, hogy 22...

Hogy mondjam el, hogy 22 évvel idősebb a párom? L/20

Figyelt kérdés
2 éve vagyok együtt a párommal,aki 22 évvel idősebb nálam. Nincsen apa komplexusom!!!Nagyon szeretjük egymást, az Ő családja elfogadott és egyre komolyabbak az érzéseink egymás felé. Édesapámmal és az élettársával élek együtt. Apum szigorú, az a bizonyos tökéletes fiút szeretne mellém.Hogyan mondjam el? Mindig félek elkezdeni, de erőt kell vennem magamon. Van ötletetek? Viszont tudom,ha megismernék egymást egy hullámhosszon lennének.

#korkülönbség #22 évvel időseb férfi #hogyan mondjam el otthon
2016. júl. 25. 14:00
1 2 3 4
 31/36 anonim ***** válasza:
54%
Ha valamit nem mersz felvállalni, ne csináld.
2016. júl. 25. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/36 anonim ***** válasza:
74%

Istenem, mennyi beszűkült látókörű ember van itt. Konkrétan alig tudtok valamit a lány helyzetéről, és már megy a nyálfröcsögés. "70 évesen milyen lesz már mellette lenni 50 évesen", meg a hasonlók, főleg a gyerek-téma. Azt se tudjátok, a kérdező vagy a párja szeretne-e egyáltalán gyereket, de ha szeretne is, rengeteg olyan boldog apuka van, aki már jócskán benne van a korban és úgy neveli az ovis korú gyerekét, és közben eléldegél 80-90 évig. De nem, egyből megy az ujjal mutogatás, komolyan sajnálom az ilyen embereket, mert nekik nem adatott meg az igaz szerelem, amikor egyáltalán nem számít semmi, csak az, hogy két ember szereti egymást, onnantól kezdve meg bármilyen akadályt le lehet győzni, ha kitartóak vagytok. Gondolom, ti még ilyet nem tapasztaltatok, ha rögtön így ítélkeztek mások felett...

Kérdező: adagold be szépen apukádnak, hogy mennyire szereted, mennyire boldogok vagytok, örülsz, hogy egymásra találtatok, aztán szépen a korát is, csak úgy mellékesen. Ha téged ez valóban nem zavar, nem kell a korának nagy feneket keríteni. Azt viszont semmiképpen se játszd el, hogy elviszed a párod otthonra egy közös vacsorára, ahol apud szembesül vele, hogy nem sokkal fiatalabb nála az illető, tehát előtte mindenképpen közöld vele, különben elég kellemetlen lesz az első találkozás. :)

2016. júl. 26. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/36 anonim ***** válasza:
39%

#32

"... bármilyen akadályt le lehet győzni, ha kitartóak vagytok."

Bakker 2 éve együtt vannak és nem, hogy azt nem mondta el hány éves, hanem azt sem, hogy létezik!

A kérdező egyik válasza olyasmi volt, hogy nem költözhetnek össze, de titkos, hogy miért.

Akkor mégis milyen akadályokról beszélsz??

2016. júl. 26. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/36 anonim ***** válasza:
54%
Amilyenekkel szembe kell nézniük, kedves utolsó. A kérdező is belátta, hogy ez így nem mehet tovább, nyilván rájött, hogy ez így nem megfelelő, és most megpróbálja helyrehozni, de közben fél, ami meg érthető. Mi ez, ha nem megindulás az akadály felé...?
2016. júl. 26. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/36 A kérdező kommentje:
Sziasztok! A kérdező vagyok és elmondtam itthon, bár azt nem,hogy 2 éve tart. Előtte egy hónappal elmondtam apumnak,hogy az idősebbek tetszenek,hogy felkészítsem őt. 1 hete mondtam h randizok egy egy idősebb pasival aki kB 37nek néz ki,majd rá egy hétre (most hétvégén) véletlenül pont össze is futottunk, így bemutattam. Megkérdezem, h mi a véleménye és azt mondta h szimpatikusnak tartja és ekkor el is mondtam h 42 éves és egyáltalán nem akadt ki. Csak annyit mondott h kicsit idősnek tartja, de az én dolgom. Úgyhogy fölöslegesen féltem apum reakciójától. Gondoltam leírom,hogy tudjátok a sztori végét. Köszönöm a hasznos és jóindulatú válaszokat! :)
2016. szept. 4. 21:33
 36/36 anonim válasza:
13%

Apa komlexusod van?Beteges!:-(

Kezeltesd magadat!

2017. febr. 14. 06:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!