Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Hogy mondjam el, hogy 22...

Hogy mondjam el, hogy 22 évvel idősebb a párom? L/20

Figyelt kérdés
2 éve vagyok együtt a párommal,aki 22 évvel idősebb nálam. Nincsen apa komplexusom!!!Nagyon szeretjük egymást, az Ő családja elfogadott és egyre komolyabbak az érzéseink egymás felé. Édesapámmal és az élettársával élek együtt. Apum szigorú, az a bizonyos tökéletes fiút szeretne mellém.Hogyan mondjam el? Mindig félek elkezdeni, de erőt kell vennem magamon. Van ötletetek? Viszont tudom,ha megismernék egymást egy hullámhosszon lennének.

#korkülönbség #22 évvel időseb férfi #hogyan mondjam el otthon
2016. júl. 25. 14:00
1 2 3 4
 21/36 anonim ***** válasza:
69%

Szia! Van két gyermekem, bár ők még nagyon kicsik, de igyekszem belegondolni magam a helyzetbe, és úgy tanácsot adni Neked!

Nos... Mond el édesapádnak,hogy boldog vagy, és ez a párkapcsolatodnak köszönhető. Mesélj neki róla, minden pozitív tulajdondágát sorakoztasd fel. Készülj, mert biztosan durcás lesz, amiért két évig titkolóztál. Akkor avasd be, miért is nem mondtad el eddig. Mond azt, hogy csak akkor leszel igazán boldog, ha osztozik az örömödben. A nagy kérdést fel fogja tenni: mi lesz ha 10 év múlva te gyereket szeretnél, ő azonban már nem áll készen a feladatra. Legyen megfelelő válaszod, mert a bizonytalanságod őt is elbizonytalanítja majd.

Sok boldogságot, és ha időd engedi, írd meg a fejleményeket! Szorítok!

2016. júl. 25. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/36 A kérdező kommentje:
Nagyon szépen köszönöm a válaszod!! És azt is hogy mellettem vagy és drukkolsz. :)
2016. júl. 25. 15:26
 23/36 anonim ***** válasza:
69%
pelus csere persze hogy ha szereted megteszed én arra céloztam úgy érzed készen állsz a majd erre, hogy míg te víg 50-es leszel addigra ő vén 70-es és nem tud veled ide-oda menni ha teszem azt te aktív leszel akkor. De nem is ez a lényeg, ha félsz is apádtól mondd el neki és legfeljebb ha dühös hát dühös. Melyik a jobb hogy nem mered vállalni a párodat(ami lássuk be a másik félnek megalázó) vagy apád dühös lesz rád egy darabig de csak túlteszi magát rajta? én őszintén nem azért lennék dühös mert idősebb a pali hanem mert 2 évig titkoltad.
2016. júl. 25. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/36 anonim ***** válasza:
62%
Igazán nincs mit! Az a baj, hogy sokan egy 42 éves férfit egy öregember képében látnak maguk előtt. Pedig én is ismerek olyan negyveneseket, akikre mindenki azt mondaná, a harmincas évei elején járnak.
2016. júl. 25. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/36 A kérdező kommentje:
Igen ezen már gondolkodtam.(hogy mi lesz később). És vállalni fogom legyen bármi. De az élet kiszámíthatatlan és lehet, hogy velem fog történni valami, ami miatt neki kell gondoskodnia rólam.
2016. júl. 25. 15:32
 26/36 A kérdező kommentje:

Ő 36-nak néz ki. :) Nem szokták elhinni,hogy túl van a 40-en.

Igen, sokan általánosítanak :s

2016. júl. 25. 15:33
 27/36 anonim ***** válasza:
57%
ugyan már az uccsaó válaszoló most könnyen beszél,de szerintem ha az ő gyereke jönne haza egy 20 évvel idősebb partnerrel ő se fogadná ilyen könnyedén. Nem is a jelennel lesz a kérdezőnek problémája hanem a távoli jövővel és ez még nem is lenne probléma, ha lenne vér a pucájában és simán otthon eleve bemutatta volna. Most két embert alázott meg: egyrészt az apját azzal hogy nem volt teljesen őszinte és az anyjával együtt(ami miatt még cikibb) lényegében hülyének nézték 2 évig, másrészt a párját is megalázta hisz 2 éven át nem merte bemutatni a faternak ami olyan hatást kelt mintha szégyelné és megmondjam miért? mert a kérdező csak látatlanban ismeri el a párját de akinek tart a véleményétől(mert számít apuci véleménye) annak bezzeg nem mutatja be a férfit hisz valahol érzi hogy ez cinkes és ha legbelül így érez akkor bizony a kapcsolat nem stabil. ellenkező esetben ha csak pár napig hezitálsz és utána szépen bevallod akkor még én is úgy látnám hogy lehet a kapcsolatnak jövője.Még nagyon gyerek a kérdező.
2016. júl. 25. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/36 A kérdező kommentje:

Az apám nem az anyámmal él. Régen elváltak,nem beszélnek. Ezért írtam,hogy apum és élettársával élek.

Igen tisztában vagyok vele,hogy el kellett volna mondanom, de fater nagyon szigorú. Nem szégyellem a párom, nem erről van szó.

Ő megért, hogy miért nem mondtam még el. Többször elakartam mondani, de nem ment. Nincs elég vér a pucámban. Ez van. Ezért kértem segítséget.

2016. júl. 25. 15:44
 29/36 anonim ***** válasza:
61%
akkor meg ha nem vagy képes elmondani mert nagyon tartasz tőle, szépen várd ki míg eltudsz költözni aztán félve a párod mögül mondd el neki mi a pálya.
2016. júl. 25. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/36 anonim ***** válasza:
23%

mini off, a kérdezo 19 éves.



na mit ne mondjak, én se orulnek neki, ha a 19 éves lányomat egy 42 éves k.rogatna…egyébként leérettségiztel már…?


annyira ostoba vagy kérdezo, hogy az már hihetetlen.

2016. júl. 25. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!