Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » A szüleim megkedvelik valaha...

A szüleim megkedvelik valaha a cigány származású barátomat? Hogy kedveltethetném meg velük?

Figyelt kérdés

A barátomon egyáltalán nem látszik,hogy cigány,de az apukája eléggé sötét bőrű. A szüleim egy rendezvényen találkoztak a szüleivel,mert akkor beszéltük meg,hogy akkor bemutassuk őket egymásnak,meg már anyáék is kíváncsiak voltak.

Nem mondanám,hogy kellemes találkozás volt,pedig a szülei nagyon aranyosak voltak(és azok is egyébként),de apám csak dünnyögött párat aztán haza kellett jönnöm velük,mert nem hagyta hogy velük maradjak.Otthon kiabált,hogy hogy merészelek egy ilyennel összejönni,meg a család szégyene vagyok,és ha nem szakítok vele akkor mehetek utána,mert vele többet nem lakok.Ez az eset két napja történt.Azóta kissé lenyugodott,mert nem találkoztunk a barátommal,így most azt hiszi hogy vége van,pedig eszemben sincs szakítani vele.

Anyának se tetszik a dolog,pedig ő még kedvelte is a barátom.

Tényleg egy normális,tisztességes család.

A barátom is főiskolára készül mint ahogy én,kedves,tisztelettudó,jószívű(amit meg is mutatott a szüleimnek),de ő már cigány és akkor menjen a fenébe.

Mit csinálhatnék?


2016. júl. 25. 18:57
1 2 3
 21/24 anonim ***** válasza:
71%
Kedves válaszolók, lehet ha a szigony utca vagy környékén vagy a pongrácon laknátok kicsit másképp látnátok a helyzetet. Nekem konkrétan a tököm televan azzal, hogy pl nem tudok rágyújtani anélkül, hogy egy tahó cigány le ne tarhálna, vagy a telefonomon éjjel kb képtelenség megnézni úgy az időt, hogy egy kisebb horda nem engem bámulna. És a folyamatos beszólogatásról nem is beszélek... Ha azzal, hogy a lányomat eltiltom egy cigánytól és ezzel is minimálisra csökkentem annak esélyét, hogy ilyen társaságba kerüljön, hát legyen.
2016. júl. 26. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/24 anonim ***** válasza:
26%

Valószínű úgy vannak vele hogy nem csak a fiú van, hanem a család is... Ők nem akarják hogy közük legyen a családhoz, tipikus dolog hogy "jaj a te lányod barátjának a családja ilyen-olyan". Bármit csinálnak, ti is kapnak belőle. Te is meg leszel bélyegezve. Nem vágyik erre senki hogy úgy nézzenek rá az utcán.

Féltenek. Náluk azért nem úgy működnek a dolgok, hogy szakítasz és csá pl... Egy barátnőm járt így, fenyegették, alázták sokáig, megverték az új barátját később, pedig nem volt megcsalás semmi, csak elmúlt a szerelem! Nekem sincs jó tapasztalatom velük, pedig csak osztálytársaim voltak.

Lehet megbékélnek, kicsi ugyan az esély, de támogatást/bizalmat (akár anyagi akár lelki) ne várj tőlük az tuti, azt se hogy szereti fogják őt. Sőt örülni fognak ha szakítotok...

2016. júl. 26. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/24 anonim ***** válasza:
12%
Egymással foglalkozzatok ne a hozzátartozó családokkal/klánokkal. Elég baj már az is hogy nem világos, hogy csak rátok tartozik.
2016. júl. 27. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/24 anonim ***** válasza:
84%
Akik ennyire lepontozzák a reálisan gondolkodókat, azoknak kívánom, hogy egy ilyen orkhorda hordja szét a házát (a tetőcserepekkel együtt), és éjjel az utcán minden ok nèlkül kössenek belèjük vagy a gyerekeikbe,(bordatörès miegymás)hogy aztán èvekig lehessen járkálni a bíróságra. ;) akkor megtanuljátok milyen közöttük èlni ès nem csak a kanapéról, a tévè elől szeretni mindenkit. :D
2016. júl. 27. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!