Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Szigorúak a szüleim, mit tegyek?

Szigorúak a szüleim, mit tegyek?

Figyelt kérdés
21 éves lány vagyok, egyetemista és a szüleim alig engednek el valahova. Ha el is engednek max 9ig ülhetek. Nagy ritkán bulikba de onnan is sokkal hamarább kell haza menjek. Mindig kifogásokat találnak ki hogy ne menjek. Jól tanulok, soha semmi probléma nem volt velem, rendes, normális barátaim vannak. A testvérem 25 éves, és vele is ugyan így viselkednek. Apum sokszor kötődik velünk, vagyis addig heccel minket ameddig fel nem mérgelődünk és vissza mondunk hogy fejezze már be. Olyankor nagyon agresszíven viselkedik ( ránk emeli a kezét, azt mondja hogy szembe köplek stb). Már szeretnék úgy társaságba menni hogy ne kelljen olyan korán eljöjjek és nézzem az órámat hogy nehogy elkéssek. Tudom hogy féltenek és azért csinálják de azért néha jó lenne kicsit többet ülni. Már sokszor próbáltam beszélni velük de eredménytelen a helyzet. Mit csináljak hogy jobb legyen?
2016. júl. 28. 15:58
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
Nem tudsz elköltözni? Ha továbbra isengedelmeskedsz nekik sosem lesz életed.
2016. júl. 28. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
kolesz?
2016. júl. 28. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
A kolesz rossz hely lenne neki.
2016. júl. 28. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat, igen igazatok van, hamarább kellett volna ezen gondolkozzunk és cselekedjünk. Sajnos olyanok hogy ha fellázadok annál inkább nem engednek el, ezért probáljuk hogy beszéljünk velük de eddig semmi eredmény. Koleszbe meg nincs hogy költözzek mivel ahol lakok a városba itt van az egyetem is.
2016. júl. 29. 09:52
 15/15 anonim ***** válasza:
100%
A lázadásnak pont az a lényege hogy nem foglalkozol engedélyekkel.
2016. júl. 29. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!