Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Most melyikünk is a hibás?

Most melyikünk is a hibás?

Figyelt kérdés
Az anyukámmal nagyon rossz kapcsolatunk van, ma például azért üvöltözött velem mert nem méret szerint raktam a lábasokat, már nagyon unom hogy nincs olyan hét hogy ne üvöltene velem, magamra kell főznöm mert el felejtenek nekem főzni(érzékeny vagyok a lisztre) és akkor én vagyok a hibás hogy utánunk nem pakolok el mert midnen csupa morzsa ami miatt már tele van Jo éjt szép álmokat kiütéssel a kezem, minden nap rendet rakok, mosok ki teregetek ha olyan van takarítok és főzök is, egész nyárra szobafogságot kaptam és azon is ki van akadva mikor a fium át jön, mert mi az hogy pasizom mert még kicsi vagyok, már nagyon elegem van, mindenért én vagyok a hibás és még ha csinálok is valamit le szíd hogy plussz munkát csinálok nekik mert semmit se csinálok jól, de persze akkor tud szídni mikor apu nincs othon, és mivel kis korú vagyok ezért el költözni se tudok, de már elegem van, hogy kiabálni tud, de meg hallgatni nem, pedig szemtelen se vagyok és még csöndbe is maradok és sosem szólok vissza, és még az is zavarja hogy nem beszélgetek vele, pedig csak azóta mióta így bánik velem, mit tudnék csinálni? Beszélgetés ezen nem segít, nem tudom hogy most velem van e a baj de szerintem ez nem oké amit csinál, igen meg értem hogy ideges volt mikor meg buktam de azt se tudja miért, és meg értem hogy meg ütött akkor, de nem értem hogy miért kell mindenért üvöltözni velem minden héten legalább 2x
2016. júl. 29. 21:11
1 2
 1/11 A kérdező kommentje:
Meg még azt hagytam ki hogy 16 éves lány vagyok
2016. júl. 29. 21:12
 2/11 anonim ***** válasza:
51%
Valószínűleg vele is így viselkedett a saját anyja, így ezt a mintát hozta otthonról.
2016. júl. 29. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
10%

Hát szerintem anyud elég frusztrált! :/ próbálj vele le ülni komolyan és nyugodtan beszélgetni kérd meg hogy mondja el hogy ő hogy érzi magát és milyen a jelenlegi lelki állapota az is lehet hogy ezért ilyen kötekedő.

De te is szép finoman el tudod neki mondani a problémádat.

Próbáljátok kompromisszumot kötni bármiben amiben nem egyeztek! Hajrá sok sikert!

2016. júl. 29. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
Már próbáltam de el kezdett velem üvöltözni és ki jelentette hogy lóf@aszt a seggembe és még be is mutatott, és mondta hogy ha akarok magamnak valamit keressem meg rá a pénzt, oldjak meg magamnak mindent, és ha át megyek az anyjához azaz mamához akkor ő is csesztet hogy miért neem segítek anyunak mert anya ennyi idősen mindenbe segített neki stb... és ott is hibáztatva vagyok, és már kezdek be sokallni
2016. júl. 29. 21:28
 5/11 anonim ***** válasza:
Hát igen el hiszem nehéz helyzetben vagy! Itt muszáj talpon lenned ez biztos! De ha tényleg nagyon el durvul a helyzet és úgy lelkileg és testileg bántanak akkor fordulj segítségért az az gyermek védelemhez tudod azokhoz akik védik a fiatalkorú gyerek jogait és épséggüket! Pontosan nem tudom hogyan nevezik ezt de ha muszáj akkor ők segítenek de ezt csak végső esetben tedd meg és akkor ha úgy érzed hogy nem bírod tovább. Mondhatnám hogy a családban próbáljátok meg oldani de ha a szüleid nem fogékonyak erre akkor az már sajnos baj. Nem akarlak el szomorítani csak annyit mondok még hogy tarts ki és önmagad legyen az első és a legnehezebb időben is legyél észnél és sok ki tartást kívánok
2016. júl. 29. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
Már egyszer öngyilkos is akartam lenni annyira ki készültem és be vettem 2 doboz fájdalom csillapítót ami miatt el álmosodtam és anyám meg látta hogy nap közbe aludtam, ki rángatott az ágyból és meg is ütött, azóta az ajtóm másik irányba is ki tudom nyitni teljesen mert ajtómba is bele csapott
2016. júl. 29. 21:58
 7/11 anonim ***** válasza:

Az öngyilkosságot verd ki a fejedből!

Te gondolkodtál már azon hogy mi lenne a jó megoldás? Van más olyan közeli rokonod akitől tudnál segítséget kérni?

2016. júl. 29. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
Tudom hogy hülyeség, és igen gondolkoztam azon hogy le ülök vele normálisan beszélni és oké lesz de nem, és akik közel vannak rokonok mind az anyám pártját fogják mert a testvérei meg a szülei laknak közelben
2016. júl. 29. 22:19
 9/11 anonim ***** válasza:
Értelek! Akkor talán az elébb említettem hogy próbáld meg akkor külső segítséget kérni az az gyermek védelmet ha úgy érzed hogy tudna segíteni mV
2016. júl. 29. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:
De ahoz meg kell bizonyíték, azt hogy oldjam meg?
2016. júl. 29. 23:12
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!