Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Most melyikünk is a hibás?

Most melyikünk is a hibás?

Figyelt kérdés
Az anyukámmal nagyon rossz kapcsolatunk van, ma például azért üvöltözött velem mert nem méret szerint raktam a lábasokat, már nagyon unom hogy nincs olyan hét hogy ne üvöltene velem, magamra kell főznöm mert el felejtenek nekem főzni(érzékeny vagyok a lisztre) és akkor én vagyok a hibás hogy utánunk nem pakolok el mert midnen csupa morzsa ami miatt már tele van Jo éjt szép álmokat kiütéssel a kezem, minden nap rendet rakok, mosok ki teregetek ha olyan van takarítok és főzök is, egész nyárra szobafogságot kaptam és azon is ki van akadva mikor a fium át jön, mert mi az hogy pasizom mert még kicsi vagyok, már nagyon elegem van, mindenért én vagyok a hibás és még ha csinálok is valamit le szíd hogy plussz munkát csinálok nekik mert semmit se csinálok jól, de persze akkor tud szídni mikor apu nincs othon, és mivel kis korú vagyok ezért el költözni se tudok, de már elegem van, hogy kiabálni tud, de meg hallgatni nem, pedig szemtelen se vagyok és még csöndbe is maradok és sosem szólok vissza, és még az is zavarja hogy nem beszélgetek vele, pedig csak azóta mióta így bánik velem, mit tudnék csinálni? Beszélgetés ezen nem segít, nem tudom hogy most velem van e a baj de szerintem ez nem oké amit csinál, igen meg értem hogy ideges volt mikor meg buktam de azt se tudja miért, és meg értem hogy meg ütött akkor, de nem értem hogy miért kell mindenért üvöltözni velem minden héten legalább 2x
2016. júl. 29. 21:11
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:
Azt sajnos nem tudom. De próbáld meg
2016. júl. 30. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!