Tozser Alex kérdése:

14 évesen házibuli?

Figyelt kérdés

Igen, tudok..Most aki elsõnek olvassa, egybõl aztgondolja h 14 évesen hova?Ti nemvoltatok 14 évesek?Nem akartatok szórakozni?


Na szóval, tartottam már hazibulit, 4 haver, mindenkinek egy 2 szazalekos alkoholos sor, uditok, kaja zene, discofeny, nemnagy fejhaltas..Szulok otthon voltak. Neha neha rankneztem.


2 het mulva elmegy apukam, es battyam, es hazibulit szeretnek rendezni.

5 en lennenk fiuk,

5 csajt megszeretnenk hivni..

Nemkell roszra gondolni csak barati tarsasag, semmi pia semmi..

Anyukamat pedig elakarom kuldeni 1 baratnoehez aludni.Velemeny?Ti megenegednetem?


2016. aug. 1. 23:18
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
93%
Ha a menüsor hasonló lenne (ami az alkoholmennyiséget illeti), a szomszédok másnap feltehetően nem vasvillával várnának az ajtóban és még ki is takarítanátok, akkor így nyáron, igen megengedném.
2016. aug. 1. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim válasza:
30%
Alkohol nélkül mi értelme lenne? Azért pár sört vegyetek, de ne vigyétek túlzásba
2016. aug. 1. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
62%

Hát figyi én nem bánnám ha innátok, de mértékkel mert bizonyos kor alatt előbb jön az alkoholmérgezés mint a berúgás és az nem olyan vicces, na meg nem olcsó mulatság.


Másodszor ne hallja a fél világ hogy ti party-t csaptatok, mert nagyon örülnének a szüleid

ha hazajönnének és egyből szembejön vele a panaszkodó szomszéd.


Harmadszor pedig minden tiszta és rendben legyen chipstenger, meg kiömlött kóla (ami ragad a földön) nélkül.


Ezekkel a feltételekkel én megengedném.


ui: Alkoholos italként sört vegyetek, mert kevesebb az alkohol benne és nem tud vele senki

nagymenőt játszani h egyszerre 5 öt letol, majd 20 perc múlva a földön fetreng.

2016. aug. 1. 23:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
12%

Igen sört nyugodtan vehettek, abból nem lehet annyit inni hogy kifeküdjön valaki.

14 évesen én szilveszterkor már pezsgőt, bort, pálinkát ittam, pedig a "stréberek" közé tartoztam :D

Azóta párszor már nagyon is leittam magam, sőt más is volt, mégis egyetemre megyek. :D

18/F

2016. aug. 2. 00:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
25%
egyetértek az előttem szólókkal
2016. aug. 2. 01:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
80%
Nézd, én hagynám. De hogy miért jöttök folyton ezekkel a kamu dumákkal, hogy nem fogunk alkoholt inni, meg nem fogunk szexelni azt igazán nem értem. Az egyik hülye haverod hoz majd valami rövidet, ti meg majd mind beleisztok, örülhet anyád ha nem rögtön füvet hoz. Igazából minek a buli, ha nincs célja, ha csak beszélgetni akarnátok azt délután is lehetne.
2016. aug. 2. 08:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 A kérdező kommentje:

Ha irom hogy alkohol, jön a sok negatív ember xd,

Jo enis szoktam inni neha, de mertekkel, nem rúgtam még be.:D

2016. aug. 2. 08:47
 8/18 anonim ***** válasza:
50%
Hát nagyon mértékkel kellene, mert egy 14 éves szervezetnek sokkal ártalmasabb az alkohol, mint egy felnőttnek.
2016. aug. 2. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
66%

Én engedném!

Szerintem én elég engedékeny szülő leszek

(mértékkel)

Úgy engedném csak,hogy alkoholmentes sört ihattok,és a házat úgy kapom vissza ahogy adom!Magyarul semmit nem törtök szét,rendbe jövök haza,és ne add Isten semmi nm tűnik el.:)Előtte elmondanám a gyerekemnek hogy egy csajjal sem feküdhet le,mert korai!És 1x játszhatja el a bizalmam!És megkérdezném tőle,hogy kik jönnek.Mert akárkit nem engedek be a házamba!Mármint úgy,hogy ha ismerem azokat akik jönnek és haverjai akkor jöhetnek.De ha nem ismerem őket személyesen akkor nem.És elmagyaráznék neki pár dolgot. :)


Szerintem nem kérnék sokat ezzel.

2016. aug. 2. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
72%
En megengednem de le kellene irnotok ki, kikkel fekudt le, es kotelezo terhessegi teszt minden lanynak utana.
2016. aug. 2. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!