Tozser Alex kérdése:

14 évesen házibuli?

Figyelt kérdés

Igen, tudok..Most aki elsõnek olvassa, egybõl aztgondolja h 14 évesen hova?Ti nemvoltatok 14 évesek?Nem akartatok szórakozni?


Na szóval, tartottam már hazibulit, 4 haver, mindenkinek egy 2 szazalekos alkoholos sor, uditok, kaja zene, discofeny, nemnagy fejhaltas..Szulok otthon voltak. Neha neha rankneztem.


2 het mulva elmegy apukam, es battyam, es hazibulit szeretnek rendezni.

5 en lennenk fiuk,

5 csajt megszeretnenk hivni..

Nemkell roszra gondolni csak barati tarsasag, semmi pia semmi..

Anyukamat pedig elakarom kuldeni 1 baratnoehez aludni.Velemeny?Ti megenegednetem?


2016. aug. 1. 23:18
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:

"

Nem kell rosszra gondolni csak baráti társaság, semmi pia semmi.."

hagyd meg ezt a kamut a szüleidnek házibuli úgyis minimum 1 sör és/vagy 1-2 szál cigi előkerül

de amugy a helyükbe tuti elengednélek mert ha nem most akkor pár év múlva úgyis bulizni fogsz ha szüleid nem engedik akkor valószínűleg megkerülöd őket mert a tinik 99.99% bulizik de vannak akiket nem engednek ezért kamuzza azt hogy nem iszik nem cigizik vagy hogy valahova máshova mennek a haverokkal ahol nincs ital cigi stb

2016. aug. 2. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim ***** válasza:
72%
5 fiúhoz átmegy 5 csaj, és nem lesz dugás? Ki veszi ezt be?
2016. aug. 2. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim válasza:
65%

Ugyan, hiába mondod hogy mindenkinek 1 sör. A haverok majd viszik a töményet mellé :)

Utána előkerül a spangli is ne aggódj :D

2016. aug. 2. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim ***** válasza:
48%
Ha van eszük akkor kerülik a drogokat.
2016. aug. 2. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim ***** válasza:
Pontosan itt van az ideje. Most kel elkezdeni lightosban, aztán évről évre durvítani. A házibulinál nincs jbb!
2016. aug. 4. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim ***** válasza:
Biztos nem engedném. Inkább üljetek be mozizni, ehhez még kisgyerekek vagytok.
2016. aug. 5. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 Zlevii válasza:

Én első házibulimat tavaly szilveszterok tartottam, laza sztori, 8-an voltunk 3 csaj 5 fiú, csak bor meg sör volt, most leszek 16 (3nap múlva) és most tartom az első nagyobb házibulim. Szüleim elmennek itthonról, leszünk vagy 25-en, mindenkinek egy üveg pia a belépő, úgyhogy remélem a ház okés. HOgy kérdésedre is válaszoljak, szerintem még kicsit korai. Ha tényleg nem isztok oké, de ezt én sem veszem be hogy nem fogtok :D

Ja, és gumit mindenképp vegyél :)

2016. aug. 18. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim ***** válasza:
Nem kell hazudni, egy buliban a legtöbben isznak.
2016. aug. 18. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!