Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Anyám kényszerkijelenthet a 2...

Anyám kényszerkijelenthet a 2 éves lányommal egy önkormányzati lakásból?

Figyelt kérdés
Nagyon sokat csak veszekszünk és ma reggel azt mondta h keressek valami helyet ahol lehetek mert "takarodok" innen a gyerekkel. Egyedülálló anya vagyok. De nem ő tart el vagy etet minket. Mit tegyek, kihez forduljak ?? :'(
2016. aug. 2. 11:50
1 2 3 4 5
 1/43 anonim ***** válasza:
95%

Ha az önkormányzati lakást ő kapta, akkor minden további nélkül megteheti.

Annyit tehetsz, hogy felkeresed az önkormányzatot, soron kívül igényelsz önkormányzati lakást, vagy kérsz segítséget, hogy bekerülhess anyaotthonba.

Az egy dolog, hogy nem ő tart el, de nála laksz. És nem köteles elviselni a mindennapos veszekedéseket.

2016. aug. 2. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/43 A kérdező kommentje:

Én fizetem a rezsit van amikor én állom a kajat. Az a baja h nem azt csinalom amit ő szeretne és nem úgy. A veszekedést ő csinálja nem én. Annyi h nem hagyom magam.

Csak nem tehet ki így az utcára , egyik napról a másikra?!

2016. aug. 2. 12:17
 3/43 A kérdező kommentje:
Az albérletnél is az van h haladékot köteles adni a tulaj, ha mondjuk nem fizet a bérlő.
2016. aug. 2. 12:21
 4/43 anonim ***** válasza:
100%
A kérdés, bérlótárs vagy-e. Ha nem, akkor bármikor kirakhat. Mindenféle haladék a bérlőkre vonatkozik csak.
2016. aug. 2. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/43 anonim ***** válasza:
19%
Hiába jelent ki, ha nem vagy hajlandó távozni csak egy hosszú bìrósági eljárás után távolìttathatna el erővel. Szóval nem, nem rakhat ki amikor akar, ez nem a közèpkor. Plusz rá is lehet kontrázni ha próbálkozik, mivel kèt èves gyereket kidobni az utcára helyből gyermekveszèlyeztetès.
2016. aug. 2. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/43 acelsziv ***** válasza:
78%
Ha ő a bérlő akkor igen, kitehet. és ha nincs bejelentett lakcímed még a gyereket is elvetetheti tőled.
2016. aug. 2. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/43 A kérdező kommentje:

4es nem vagyok bérlőtárs.

5ös. Én is így tudom.

2016. aug. 2. 12:35
 8/43 anonim ***** válasza:
84%

Gondolom azt is ő kérte, hogy szülj egy gyereket a nyakára...

Hiába nem vagy hajlandó elfogadni a tényt. Kirakhat.

Persze, hogy nehéz helyzetbe kerülsz, nem tudsz lakást kivenni, és gondoskodni kell a gyerekedről. DE ezt neked kell megoldani, ez a te gondod.

Minél előbb keress lakhatást, és költözzetek el. A gyereknek se jó úgy élni, hogy ti állandóan veszekedtek.

Ha ott akarsz maradni, akkor meg tanulj meg alkalmazkodni. Egyelőre te akarsz ott lakni, nem ő ragaszkodik hozzátok. Nem egyformák az erőviszonyok.

2016. aug. 2. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/43 anonim ***** válasza:
16%
Micsoda!? Kirak téged egy 2 éves gyerekkel??? Ne haragudj, de az ilyen nem anya, még csak nem is nagymama. Még a saját unokájára sincs tekintettel!
2016. aug. 2. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/43 anonim ***** válasza:
86%
Szép vagy nem szép, tök mindegy: kirakhatja.
2016. aug. 2. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!