Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Anyám kényszerkijelenthet a 2...

Anyám kényszerkijelenthet a 2 éves lányommal egy önkormányzati lakásból?

Figyelt kérdés
Nagyon sokat csak veszekszünk és ma reggel azt mondta h keressek valami helyet ahol lehetek mert "takarodok" innen a gyerekkel. Egyedülálló anya vagyok. De nem ő tart el vagy etet minket. Mit tegyek, kihez forduljak ?? :'(
2016. aug. 2. 11:50
1 2 3 4 5
 31/43 A kérdező kommentje:
Jah és drága "ügyved" úr v hölgy. Nem csak befogadott, hanem amióta megkaptuk a lakást, (8éve) azóta nekem itt van az állandó lakcímem. :))))
2016. aug. 4. 22:41
 32/43 anonim ***** válasza:
27%
Kérdező, a gyereked is ki akarja rakni anyád vagy csak téged?
2016. aug. 4. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/43 A kérdező kommentje:
Utolsó: Igen, mindkettőnket.
2016. aug. 4. 23:34
 34/43 anonim ***** válasza:
11%
De a gyereked mi a francról tehet? Milyen nagymama az ilyen?
2016. aug. 4. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/43 A kérdező kommentje:

Hát jó kérlek szépen ! Azt itt válaszolt emberek szerint igen, nagyon is jó. Mert ha azt mondná Anyu h menj a francba innen a gyereket hadd itt .. (Amit yoha nem tennek meg)

Akkor nem fájna ennyire h azt mondta h húzzunk innen mind2en.. Mindegy hova.. Nem is mondtam v tettem olyan nagy dolgot h ezt tegye velünk. Próbálom nem terhelni mert én csinalok itthon mindent de csak kritizál.. Semmi sem jó neki, bármit teszek.

De az ISTEN megsegít. Rá bíztam mindent..

2016. aug. 4. 23:45
 36/43 A kérdező kommentje:
Itt él a barátnéje is mert nincs hova mennie. De nem fizet semmibe egy forintot sem. Magyarán én tartom el az 55éves seggét. Erre rágtam be nagyon és ebből lett a nagy vita. Ezért mondta anyám h takarodjunk.. Na de mind1 ..
2016. aug. 4. 23:55
 37/43 anonim ***** válasza:
11%

Az a baj egyébként rengeteg emberrel, hogy ha gond van akkor a pénz beszél és kb mindenki meghunyászkodik. Én becsülöm, hogy ebben az esetben kiálltál magadért, már ha tényleg ilyen az anyád... Abba a hozzászólók közül szinte senki nem gondolt bele, hogy mi lesz a gyerekkel. Mindenki csak támadott, amin érdemes lenne elgondolkozni.

A kérdező egy családban élt, de a férje bántalmazta így érthető okokból elhagyta és a kicsivel az anyjához költözött. A nagymama pedig mit csinál? Összebalhézik a lányával és az unokáját is az utcára akarja rakni.


Jöhet itt mindenki azzal, hogy de az anyjának köszönheti, hogy lakhatott valahol, akárhonnan is nézzük itt így megint csak a pénz az ami a fontos, és az emberség pedig jó mélyre el lett temetve.


Miért kéne a pénz miatt meghunyászkodnia egy olyan nőnek akinek az anyja a saját unokáját is utcára akarja rakni??

Ha meg tényleg olyan az anyja mint ahogy leírja, hagyja, hogy a gyerek egy ilyen idióta nagymama mellett nőjőn fel?


Ezt a többi hozzászólónak címeztem, remélem valaki értelmezi, hogy mit írtam.

2016. aug. 4. 23:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/43 anonim ***** válasza:
91%

Nem hiszem el, hogy tényleg az ügyvéddel beszélt, mert a vagyonkezelő ügyvédje (mint ahogy én is az vagyok) pontosan tudja, hogy igenis ki lehet ilyenkor rakni, és a lakcímbejelentés semmit sem jelent.

Max. az az adott Önkormányzat nem követi ezt a gyakorlatot saját döntése alapján. Van ahol szigorúbbak, van ahol kevésbé, de a joguk megvan hozzá, és ha sokat bőszíted az anyádat, és ő elkezd ezért hepciáskodni, végül nem lesz más választásuk.


De csak folytasd, ha az utcán akarod végezni.


Amúgy ügyvédNŐ vagyok.

2016. aug. 5. 07:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/43 anonim ***** válasza:
90%

És egyébként a legszebb, hogy az alpereseim nagy része beszélt valami "hozzáértővel", aki megnyugtatta őket, hogy semmi nem lehet, pont, mint amit neked mondtak.


Aztán csak kapkodták a fejüket az ítélethirdetéskor, amikor a bíróság kötelezte őket, hogy 15 napon belül kiürítve hagyják el a lakást.

2016. aug. 5. 07:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/43 anonim ***** válasza:
16%

Örülök neki, hogy le lettem pontozva.

Kedves lepontozók, ahogy mondani szokás akinek nem inge ne vegye magára. :) Nehéz leírni a véleményed? Egyszerűbb csak egy gombot megnyomni besértődve? Gratulálok.

Ismét le lehet pontozni.

2016. aug. 5. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!