Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Normális, ha egy anyuka...

Normális, ha egy anyuka enhedi a 13 éves lányának, hogy szőrtelenítsen, mégegyszer ki legyen lövetve az egyik füle és szivacsos melltartót hordjon?

Figyelt kérdés
2016. aug. 4. 14:33
1 2 3
 21/27 anonim ***** válasza:
65%
ezek a dolgok már 25 éve sem voltak extrák a 13-14éves lányok körében.
2016. aug. 5. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/27 anonim ***** válasza:
74%
Az a baj ha ezt valaki tiltani próbálja.
2016. aug. 5. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/27 anonim ***** válasza:
9%
A szőrtelenítéssel nincs baj (kivéve a lába között, mert a szőrnek ott védelmi funkciója van), de a többi hülyeség ennyi évesen.
2016. aug. 5. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/27 anonim ***** válasza:
81%

Bakker! Egy kuslánynak, akinek van melle, csak szivacsos melltartót engednék. Nem a push-up miatt, hanem mert azon nem látszik át a mellbimbó.

Kinek hiányzik, hogy a kislányának a bimbóit stíröljék a pasik? Láttam meglett férfiakat 13 éves tanítványaimat bámulni a suli elött, szívesen megrugdostam volna őket. Sajna nehéz megmondani a korukat. Fejlettek, csinosak, ez van...


Igen, szőrteleníteni is normális, ha már a gyereket zavarja, és gátlásos miatta.


Az én lányom 8 éves. Azt kérdezte, mikor hord majd szép kerek melltartót. Azt mondtam, amijor megnő a melle. Már alig várja.

2016. aug. 6. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/27 anonim ***** válasza:
56%
Igen, ha csak nem a középkorban élünk! Ja nem, már 21. Század van...
2016. aug. 6. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/27 anonim válasza:

Ezt a kérdést mintha az én anyukámról tették volna fel... :D

Amióta 12 vagyok szőrtelenítek, 2 hete kezdtem el melltartót hordani (nagyon vékony szivacs/ 70/A) és a jobb fülembe fél éve van egy 2. lyuk.

És nem lettem/vagyok ezektől se jobb, se rosszab mint nélkülük.

2016. aug. 8. 09:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/27 anonim ***** válasza:
0%
Nem, a push up melltarto egy gyereken sosem normalis. A szortelenites sem oke, de azt azert keg tudom erteni, fulkiveres normalis, van ahol mar ket eves korban kilovik valakinek s fulet h tudjon fulbevalot hordani:-)
2016. aug. 8. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!