Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Normális, ha egy anyuka...

Normális, ha egy anyuka enhedi a 13 éves lányának, hogy szőrtelenítsen, mégegyszer ki legyen lövetve az egyik füle és szivacsos melltartót hordjon?

Figyelt kérdés
2016. aug. 4. 14:33
1 2 3
 11/27 anonim ***** válasza:
16%

kérdés hol akar szörteleníteni ...


spec a lányom 14 éves a lábán pici vékony és szöke pihék vannak - ezt spec nem kell mert nem látszik és érzetre is sima puha

a hónaljat szokta mert ott van pár sötétebb száll

máshol nem


melltartó : neki már C+ kell de a nagy mell önmagában nem ok a szivacsra ... simán kapni olyan puha pamut melltartót ami jól tart és kényelmes


füllövés: hát passz

2016. aug. 4. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/27 anonim ***** válasza:
100%
Csak abban az esetben normális, ha a 13 éves lánya is azt szeretné.
2016. aug. 4. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/27 anonim ***** válasza:
85%
Igen, normális. Mert jobb ha 13 évesen már nevetség tárgyává válik? Csodálatos lelki világgal indulna neki az életnek. Én is 12 évesen kezdtem, mert már kellett és tetszik vagy sem, ez az ápoltsághoz manapság hozzá tartozik.
2016. aug. 4. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/27 anonim ***** válasza:
33%
Szőrtelenítés és szivacsos melltartó oké. Még egy lyuk a fülön - hát ezt nem engedném. Várjon vele 18 éves koráig, akkor már lövetheti ha még mindig akarja.
2016. aug. 4. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/27 anonim ***** válasza:
81%

Szerintem normális dolog mind!

Nekem 13 éves korom óta borotválkozok itt ott.:) Tudod nem mindenkinek ilyen "átlátszó",ill szőke a lábán a szőr.Mert nyilván gondolkozz,ha nyáron halászgatyába mész iskolába,és a lábad tiszta fekete-barna dús szőrös!És emiatt csűfolnak!Hogy éreznéd te is magad? A szőrtelenítés természetes dolog,és szerintem egy nő/lány aki ad magára az borotválkozik!Persze nem azt mondom hogy borotváld ha kell ha nem,de ha már nagyon csúnya akkor igen is Lehet!:)


Szivacsos melltartó:

Ha olyan nagy a melle,akkor miért Ne?Én is sokkal jobban szeretem, mert akkor nem dudorodik ki ott semmi.:) Persze nem ilyen hú de vastag szivacs kell hanem kicsi.De ez az ő dolga.


A fülbi:

Szerintem azzal sincs baj!:D

Sőt nekem tetszik is.

Nem egy piercing vagy egy tetkó.

2016. aug. 4. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/27 anonim ***** válasza:
43%
Nem tudom emiatt a normális válasz miatt miért kell lepontozni,de oké!:)
2016. aug. 4. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/27 anonim ***** válasza:
42%
Itt mindenki le lett pontozva valamiért.
2016. aug. 4. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/27 anonim ***** válasza:
82%
Normális.
2016. aug. 5. 03:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/27 anonim ***** válasza:
85%
Normális szülő a gyerekére bízza az ilyeneket.
2016. aug. 5. 03:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/27 anonim ***** válasza:
83%

kb 10 éve voltam ennyi idős. már akkor is ciki volt,hogyha valaki nem szőrtelenített. emlékszem volt egy osztálytársam,aki nagyon szőrös volt, hónaljkutya meg tarzan lábak.. eléggé kicikizték szegényt. az anyukája nem engedte neki leborotválni. nem értem miért. nem jelent semmit,csak esztétikailag zavaró. ma már elvárják a nőktől,hogy szőrtelenítsenek. ez van. lehet róla vitatkozni,de attól még tény. én nem hoznám kínos helyzetbe a gyerekmet, rábíznám,hogy mikortól akar szőrteleníteni,hogyha akar. nem tiltanám meg,de nem is bíztatnám. majd ő tudja.

a fülbelövés nem a világ vége, ezt nem is értem.

a szivacsos melltartó meg szintén a lánytól függ. van akinek 13 évesen akkora melle van,mint egy felnőtt nőnek. akkor miért ne hordhatna rendes melltartót? a nem szivacsos melltartóknál az a baj,hogy sokszor átlátszódik a mellbimbó is..ezt én inkább kerülném. + szerintem a szivacsos kényelmesebb. szintén a lányomra bíznám. nyilván nem engedném neki,hogy köldökig kivágott felsőben mutogassa magát. de egy melltartóba nem kötnék bele, olyat viseljen ami neki kényelmes és jól tart.

2016. aug. 5. 08:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!