Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Beszéljek anyával és a féltest...

Beszéljek anyával és a féltestvéremmel, hogy ne beszéljenek arról, amit láttak? Vagy ha úgy teszek, mintha semmi nem történt volna, az jobb?

Figyelt kérdés

Van barátom, de más aludt nálam... A bátyja.

Bonyolult a háttérsztori, annyi a lényeg, hogy én először a bátyjával lettem jóban, kavargattunk, de elég csúnyán átvágta a fejemet. Vagyis ez így nem igaz, mert ő már az elején megmondta, hogy ki leszek miatta és hagyjuk, mert neki senki iránt nincsenek érzései, de én állítottam, hogy tudom kezelni a helyzetet. Hát nem tudtam, ez a "barátság extrákkal" dolog nem nekem való.

Nagyon összevesztünk és hetekig úgy viselkedtünk, mint az óvodások. Utána összejöttem az öccsével. Ez is csak egy próbálkozás akart lenni, hogy kiborítsam, de aztán rájöttem, hogy a barátommal nagyon jól megértjük egymást, sokkal értelmesebb, mint a testvére és nem csak a szex számít neki, meg a bulik, pénzköltés, autózás, motorozás. Szóval két hónapja együtt vagyunk és tényleg boldog vagyok mellette, a bátyjával nem is foglalkoztam, nem is beszéltem vele.

Erre ma hajnalba idejött részegen, nem is értettem, hogy olyan állapotban hogy jött el idáig kocsival. Nem akartam, hogy anyáék felébredjenek, szóval feljöttünk a szobámba. Gondoltam majd korán felkelek és hazaküldöm, ha már tud egyenesen menni, de elaludtunk és délben sikerült felébrednünk. Anya és a húgom (6 éves) itthon voltak. A tesóm nagyon szerette, mikor most meglátta, szó szerint a nyakába ugrott.

Mikor bejöttem az utcáról, anya csak annyit mondott, hogy azt hitte, a barátom van itt ezzel az autóval (a szülei egyik kocsijával jött, amit általában a barátom vezet).


Nem szeretném, hogy ez kiderüljön. De ha meg felhozom, akkor lehet úgy tűnne, hogy érdekel a téma, nem?

Vagy egy anyában csak van annyi, hogy ezt nem mondja a barátom előtt... Vagy inkább beszéljek velük?

Mit mondjak?

Egy 6 évessel hogy értessem meg, hogy erről ne beszéljen máskor?


2016. aug. 11. 15:08
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:
Szerintem érthető hogy befogadtad és hagytad hogy ölelgessen, kötődsz hozzá mivel kapcsolatod volt vele. Es nem fekudtetek le es nyilvan meg ez is zavar teged ha ennyi gondot okoz ez a semmiseg most. A baratod tudja hogy regen mi volt a batyja es kozted? Ha igen siman elmondhatod ha nem akkor nem biztos hogy emiatt igy kene kozolni.. Ha viszont nem tudja hogy regen vele lefekudtel csak annyit tud hogy "reszeg volt es hagytam hogy velem aludjon, de nem tortent semmi nyugi" na az nagyon szarul hangzik. Szerintme ha a baratod ertelmes megerti hogy nobol vagy foleg ha a báty volt az elso szex akkor foleg kotodsz de mindenkihez kotodsz valamilyen szinten akivel volt szexualis kapcsolat ez genetika.
2016. aug. 12. 00:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!