Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Mit tehetek annak erdekeben...

Mit tehetek annak erdekeben hogy elengedjenek a szuleim? 15/l

Figyelt kérdés
Nagyon elszurtam mindent.Az utolso hazibuliban nagyon berugtam.Nagyon megbantam es junius kozepe ota gyotor a buntudat.Most lesz az altalanod iskolai osztalytalalkozom abban a varosban ahol elek.Nagyon szeretnek elmenni viszont nagyon felek hogy nem enged el az apu.Igy nem tudom hogy hogyan kezdhetnel hozza.Mint emlitettem nagyon megbantam ezt az egeszet es szeretnek bizonyitani apunak hogy tenyleg nem rugok be.Hogy tudom visszaszerezni az apu bizalmat?Hogyan kezdjek hozza.Apu nagyon nehez feju.

2016. aug. 13. 18:46
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
30%
Miért ne mehetnél el? Vagy ez is buli lesz?
2016. aug. 13. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
50%

15 évesen elég hülye dolog nagyon berugni. Nem csak a piálástól félt, hanem attól is, hogy mit teszel az alkohol befolyása alatt.

Évente osztálytalálkozó? Ha a városodban lesz, attól is félhet, bepiálsz, többiek elmondják otthon, éghet a többi szülő előtt is.

Ígérd meg, hogy semmilyen alkoholt nem iszol, és nyugodtan vegyen egy szondát, ha szükségesnek látja, állsz elébe.

Mellesleg: megértem apádat!! Pitizhetnél nekem is, nem engednélek el. Reménykedj.

2016. aug. 13. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 A kérdező kommentje:
Hat olyasmi..vagyis az egyik volt osztalytarsamnal lesz es delutantol lesz addig ameddig jol erezzuk magunkat..
2016. aug. 13. 18:55
 4/17 A kérdező kommentje:
Nem kerek olyan kommenteket hogy nem kellett volna berugni stb..mert ezekkel en is tisztaba vagyok.A kerdesem az volt hogy hogy tudnam ravenni hogy elengedjen stb..valoszinuleg o jonne ertem
2016. aug. 13. 18:56
 5/17 anonim ***** válasza:
76%

Szerintem ne bulizni akarj, elégedj meg azzal, hogy találkozol a volt osztálytársaiddal. Ne akarj későig maradni. Délutántól elég sok idő van.

Ígérd meg, hogy időben hazamész és valóban menj is haza a megbeszélt időpontra. Ne éjjelig akarj elkéretőzni semmiképp. És persze ne igyál alkoholt.

2016. aug. 13. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
40%

15 évesen berúgni? XD Gratulálok a szintedhez!

A kérdésre válaszolva: kérdd meg szépen, és ígérd meg neki, hogy nem iszol, nem maradsz sokáig stb. Az se árt, ha bevállalsz egy kis háziumnkát cserébe, hogy lássa, hogy bizonyítani akarsz.

15/L

2016. aug. 13. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
44%
Házibuli, berúgás egy 15 éves lánynál ?! Gratulálok. Undorító vagy már most. Az apukáddal pedig nincs semmi baj. Jogos, hogy félt és próbál normális embert nevelni.
2016. aug. 13. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 A kérdező kommentje:

En is csak gratulalni tudok a valaszoloknak...igen,kiprobaltam hogy milyen ez az allapot.Es TANULTAM belole...a kerdesemnel is elmondtam hogy azota junius kozepe ota GYOTOR A BUNTUDAT.Nem kell egybol leminositeni es ugy mondani mintha ez nalam heti/havi szintu lenne...jesszusom

..ugy beszelnek egyesek mintha ok tokeletesek lennenek..

2016. aug. 13. 19:40
 9/17 anonim ***** válasza:
22%
Nem vagyok tökéletes, de nem piálok kiskorúként. Főleg lánytól undorító. De fiútól is.
2016. aug. 13. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
81%

Húú, amikor ilyet hallok/látok, hogy valaki azt mondja, milyen undorító, ha egy LÁNY berúg, én olyan, de olyan mérges leszek, fuhh!! Mégis mi a tetves különbség aközött, hogy lány vagy fiú rúg be? Nem ártana ezeknek az embereknek egy észhez térítő pofon.


Kérdező, a bizalmát csak úgy tudod visszaszerezni szerintem, ha bizonyítasz. És ahhoz, hogy bizonyítani tudj, a szüleidnek el kell engednie. Kérj még egy lehetőséget a bizonyításra, ígérd meg, hogy jó leszel és nem rúgsz be, ha viszont nem így teszel, akkor meg törődj bele, hogy a szüleid nem nagyon fognak a második alkalom után elengedni kb. sehová.

2016. aug. 13. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!