Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Mit tehetek annak erdekeben...

Mit tehetek annak erdekeben hogy elengedjenek a szuleim? 15/l

Figyelt kérdés
Nagyon elszurtam mindent.Az utolso hazibuliban nagyon berugtam.Nagyon megbantam es junius kozepe ota gyotor a buntudat.Most lesz az altalanod iskolai osztalytalalkozom abban a varosban ahol elek.Nagyon szeretnek elmenni viszont nagyon felek hogy nem enged el az apu.Igy nem tudom hogy hogyan kezdhetnel hozza.Mint emlitettem nagyon megbantam ezt az egeszet es szeretnek bizonyitani apunak hogy tenyleg nem rugok be.Hogy tudom visszaszerezni az apu bizalmat?Hogyan kezdjek hozza.Apu nagyon nehez feju.

2016. aug. 13. 18:46
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
55%
Nem értem miben különbözik egy fiú és egy lány alkoholfogasztása.
2016. aug. 14. 03:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:
23%
Hát óriási a különbség. A nő, az maradjon csak nő, koktélozgasson. A berúgás nem nekik való.
2016. aug. 14. 07:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:
30%
Nem rugsz be vagy nem iszol? Ha inni fogsz akkor egyertelmu hogy nem fog elengedni.
2016. aug. 14. 08:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:
0%
Pedig egy sörbe nem hal bele.
2016. aug. 14. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:
0%
10-es : van különbség. Nem magyarázom el, mert felesleges a hozzád hasonló feministáknak.
2016. aug. 14. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 A kérdező kommentje:

Kedves 6-7-es..nem tudom hogy miert nem birod felfogni azt hogy en nem szoktam pialni..nem rendszeres..azon a bulim ittam..igen..de se elotte se utanna nem rugtam be..1x volt..es ezt az undorito vagy mar most kommentet meg kikerem magamnak..az ember azert jon ide fel hogy tanacsot kerjen,leirja kulon hogy nem ker ilyen kommenteket mert tisztaba van ezekkel erre csak azert is kap...koszonom szepen

.

2016. aug. 14. 12:50
 17/17 anonim válasza:
100%
Én elhiszem, hogy megbántad, kérd meg apukádat, hogy hadd menj el és bizonyítsd be, hogy tényleg megváltoztál. Hátha megengedi, mondd hogy hallgatsz rá mi hogy legyen, csak hadd mehess el.
2016. aug. 24. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!