Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Szerettem volna kicsivel több...

Szerettem volna kicsivel több sminket használni, erre el vagyok hordva útszélinek. (? ) 14l

Figyelt kérdés

Eddig használtam korrektort és szempillaspirált.Megkérdeztem anyut,hogy használhatok-e ezen felül alapozót(nem vakolatra gondolok)és szemöldökceruzát.Erre le lettem ordítva,hogy mekkora k...vagyok,hogy képzelem ezt.Persze anyum az aki semmit nem tud a sminkről,ami persze nem baj,csak akkor nem kéne üvölteni olyasmi miatt amiről azt se tudja mi az.


Mit tegyek,hogy mégis engedje?Normális volt a reakciója?¹⁴l


2016. aug. 23. 06:48
1 2 3 4
 1/37 anonim ***** válasza:
62%

Sok szülő fejében ilyenkor az motoszkál, hogy a fiúknak akarod minél jobban felhívni a figyelmét, és azért sminkelsz.


Egyébként 14 évesen teljesen felesleges alapozót használni, és korrektort, és szemöldökceruzát, és még a tököm tudja mit, csak ártasz vele a bőrödnek. Aztán csodálkozhatsz, hogy mitől vagy tele pattanással és mitesszerrel 15 évesen.


Másrészt, amíg a szüleid pénzelnek, addig az van, hogy arra költesz, amire engedik. Ettől még megértem, ha nem tetszik, de ez nem változtat a helyzeten.


A véleményem az, hogy ilyen apróság miatt teljesen felesleges balhét csapni otthon, és rontani a kapcsolatot a szülőkkel, mert most az jön, hogy dafke csakazértis veszel alapozót, mert úgyse veszik észre, aztán meg balhéznak a szüleid, hogy ha egyszer megtiltották, akkor minek csinálod, na ugye, hogy idősebbnek akarsz látszani, hogy összeszedj valami 25 éves pasit.


Szóval nekem a családi béke fontosabb lenne, mint a sminkelés.

(Arról nem beszélve, hogy sajnos a lányok 80%-a azt hiszi, ha néz pár youtube videót, attól mestersminkes lesz, és konkrétan halotti maszkban mennek az utcára.)

2016. aug. 23. 06:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/37 anonim ***** válasza:
56%
Normális a reakciója. 14 éves lánynak minek smink ? Kb.annyira kell, mint egy 70 évesnek. Röhejes mindkettő. Gondolom fiúzni akarsz. Mielőtt felnőttet játszol, nem ártana mondjuk megtanulni főzni, többet segíteni otthon. Akkor a szüleid is másképp álnának hozzád. Most csak egy hisztis kislányt látnak.
2016. aug. 23. 07:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/37 A kérdező kommentje:

Először is nem vagyok hisztis(általában)

Másodszor nem akarok pasizni!Az korai.

Harmadszor elég sokat segítek otthon,de mindíg le vagyok hurrogva,hogy minek csinálom.

Negyedszer tudok és szeretek is főzni szerintem egész jól.

Most,hogy ecsetelve lettek a látatlanba látott nem létező hibáim(van sok de nem azok amiket írtatok)valaki azt is leírhatná hogy győzzem meg.

2016. aug. 23. 07:13
 4/37 anonim ***** válasza:
51%
Sehogy! Azért, mert ma divat kimázolni magatokat, a sminkkel tönkre teszed az arcbőrödet! Ezt kellene megértened, a hiszti helyett.
2016. aug. 23. 07:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/37 anonim ***** válasza:
49%
Dehogy nem vagy hisztis kisanyám ! Továbbra sem kaptam választ, hogy minek smink egy ekkora lánynak. Mert nőnek még nem lehet koránt sem nevezni egy 14 évest.
2016. aug. 23. 07:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/37 anonim ***** válasza:
34%
Még annyit, hogy én nem a fiatalabbakat nézem le. Az én korosztályom vagy. Sajnos kevés normális lányt találni már.
2016. aug. 23. 07:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/37 anonim ***** válasza:
89%
Javasolom a bb vagy cc kremet alapozo helyett, erre talan anyud is rabolint :)
2016. aug. 23. 07:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/37 anonim ***** válasza:
62%
Szerintem valahol még lehet érteni a szüleidet, sok lány azért sminkel mert pasizni akar. De nem kellett volna lek*rváznia. És 14 évesen tényleg nem kell sminkelni, csak tönkreteszed a bőrödet.
2016. aug. 23. 07:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/37 anonim ***** válasza:
29%
Ha most sminkelsz mit fogsz kenni 20 ev mulva ?
2016. aug. 23. 08:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/37 anonim ***** válasza:
47%

Szerintem csak úgy tudod meggyőzni (de legalábbis csak akkor választod a helyes utat), ha azért használsz alapozót, mert nem vagy megelégedve az arcbőröddel.


Néhány évvel vagyok idősebb nálad, a lányok általában a te korodban kezdik a sminkelést. Nem mondom, hogy fontos, a férfiak nem is értik, de ez egy amolyan rituálé.


Ajánlom neked a Lush nevezetű cég sminktermékeit, természetes anyagból készülnek és kevésbé ártanak ezzel a bőrödnek. Az ő alapozóik, de főleg BB és CC krémeik javítják a bőröd minőségét, ezért mindenkinek ajánlottak. A helyedben elmennék anyukámmal a Lush-ba/meglátogatnám a weboldalt, hogy együtt válasszunk néhány dolgot, amivel minimális sminket lehet készíteni, ami senkinek nem tűnik fel de mégis szebbnek érzed benne magad.

2016. aug. 23. 08:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!