Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Szerettem volna kicsivel több...

Szerettem volna kicsivel több sminket használni, erre el vagyok hordva útszélinek. (? ) 14l

Figyelt kérdés

Eddig használtam korrektort és szempillaspirált.Megkérdeztem anyut,hogy használhatok-e ezen felül alapozót(nem vakolatra gondolok)és szemöldökceruzát.Erre le lettem ordítva,hogy mekkora k...vagyok,hogy képzelem ezt.Persze anyum az aki semmit nem tud a sminkről,ami persze nem baj,csak akkor nem kéne üvölteni olyasmi miatt amiről azt se tudja mi az.


Mit tegyek,hogy mégis engedje?Normális volt a reakciója?¹⁴l


2016. aug. 23. 06:48
1 2 3 4
 11/37 anonim ***** válasza:
49%

Szia. Szerintem tényleg ne használj alapozót, és szemöldökcerkát. Az alapozó csak eltömíti a pórusokat, ha pattanásaid vannak kozmetikus kell, durvábn esetben bőrgyógyász. Ha meg nincsenek bőrhibáid, igazán felesleges. A festett szemöldök meg egyszerűen ronda. Sok tini festi a a szemöldökét, de ettől nem lesznek szebbek, inkább borzalmasan természetellenesek, főleg, amikor a hajszínüktől sötétebb a szemöldölük.


Szóval, én inkább a kozmetikust ajánlom, ő a pattikat is eltünteti, a szemöldököd meg szép formára szeheti, inkább ezt beszéld meg anyuddal! :)

2016. aug. 23. 08:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/37 anonim ***** válasza:
29%

Miért engedje? Hogy 10 év múlva már ki se mehess 5kg vakolat nélkül, mert különben bányrémként festesz?!


TeLJESEN felesleges még neked az ilyen szintű kenceficézés.


Nekem 27 évesen tiszta, szép a bőrö, néha 1-1 pattanással - soha nem sminkeltem, max. szemcerka és hidrakrém.

A 25 éves unokatesómon mindig egy rakat alapozó, stb., mert egyébként irtó rondán néz ki - úgy 15 éves kora óta folyamatosan pakolja tele az arcát

2016. aug. 23. 08:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/37 A kérdező kommentje:
11-es az arcbőröm viszonylag jó,otthoni arctisztítáxyL rendben lehet tartani,meg nem minden napra gondoltam az alapozót,ahogy korrektort se minden nap használok.A szemöldököm meg felesleges szedni mert természetesen is szép alakja van csak,olyan halvány a második fele,hogy szó szerint nem lehet látni.
2016. aug. 23. 08:31
 14/37 anonim ***** válasza:
68%

Úgy csináltok, mintha ti nem lettetek volna tinik. Én is ilyen koromban kezdtem kipróbálni a smink cuccokat és nem azért, hogy másoknak, hanem magamnak tetszek. Kíváncsi voltam milyen így, és jól esett ha megdícsérték ha jól állt.

Aztán kinőttem ezt a korszakot és most évi 1-2 alkalommal ha sminkelek.


Anyukádnak meg mondd el, hogy a tisztelet oda-vissza alapon működik és akkor sem beszélhet veled így ha történetesen az anyád.


Kérdésre válaszolva vagy használod és figyelmen kívül hagyod őt, vagy természetes színeket, szereket használsz amit nem vesz annyira észre.

2016. aug. 23. 08:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/37 anonim ***** válasza:
17%

Mi van kisbohóc, előadás lesz? Semmilyen olyan okot nem tudok elképzelni, hogy egy 14 éves KISLÁNY alapozót, és szemöldök ceruzát használjon.

Nézz kevesebb sminkelős videót, és legyél reálisabb.

2016. aug. 23. 08:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/37 anonim ***** válasza:
46%

Nem igy kellett volna kezelnie, hogy lehord, de igaza van/volt. Én 14 évesen még nem sminkeltem magam, max a körmömet festegettem. Középsuli 3. 4. osztályától kezdtem úgy finoman sminkelni, addig én feleslegesnek tartottam, főleg ha az arcbőrőd is szép. (ha meg nem szép akkor azért, mert elég visszataszító, mikor valakinek csupa kráter a feje és erre ráalapoz meg púderezik. )

Szerintem maradj a szempillaspirál + korrektor duónál. Esetleg vegyél Labello-t (én évekig a cseresznyéset hasaználtam, mert annak volt egy kis színe is).

14-15 évesen nincs szükséged sminkre, hidd el.

2016. aug. 23. 08:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/37 anonim ***** válasza:
67%

az alapozót megértem,hogy nem engedi, az tényleg hülyeség lenne. ha van bármilyen bőrhibád,akkor kozmetikussal tetesd rendbe. ha csak elfeded a problémát alapozóval,azzal nem oldasz meg semmit.

arról nem is beszélve,hogy a legtöbb kamasz képtelen jól használni az alapozót. tipikus,hogy a fejük pár árnyalattal sötétebb,mint a nyakuk meg a fülük. nem feltűnő egyáltalán..:D meg mondom, felesleges még az alapozó.

a korrektor rendben van meg a szempillaspirál is. a szemöldök ceruzát meg vedd meg nyugodtan. ha tényleg csak természetesen akarod használni,akkor észre sem veszi majd az anyukád.

amúgy senki nem lesz kva a sminkeléstől,ez hülyeség. csak tényleg nem ajánlott ilyen fiatalon elkezdeni alapozózni. esetleg egy színezett hidratálókrémet tudok elképzelni neked. szerintem abba anyukád is belemenne és te is jobban érezhetnéd magad a bőrödben. :)

és tényleg fordíts sok időt az arcápolásra. akkor lesz igazán szép bőröd, nem az alapozótól

2016. aug. 23. 09:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/37 anonim ***** válasza:
33%
17. vagyok. ha annyira sminkelni akarsz,akkor én a fehér szemceruzát ajánlom még. vízvonalban nagyon jól néz ki, élénkebb tekinteted lesz tőle. sokkal nőiesebb, mint a feketével kihúzott vízvonal
2016. aug. 23. 09:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/37 anonim ***** válasza:
41%
Úgy nézem hogy velem valami baj lehet xD, 16 vagyok és csak szemceruzát használok(évente max. 2-3x)....eszembe sem jut hogy ilyen marhaságokra pazaroljam az időmet. Nem tudom megérteni hogy miért jó ilyen fiatalon sminkelni.....a hugom is ezt csinálj és már kérdeztem hogy minek, de csak a vállat rángatta....csináljátok de azt sem tudjátok minek...mi ebben a logika?
2016. aug. 23. 09:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/37 anonim ***** válasza:
47%
Lol :D hat en is 14 eves vagyok es hasznalok alapozot(nem vakolat!) Meg szempillaspiralt es ennyi. Es ettol nem vagyok kva. Ahogy te sem leszel az egy kis sminktol. Ha anyud nem engedi hogy alapozot hasznalj, akkor vegyetek BB kremet mint ahogy az egyik valaszolo irta:)
2016. aug. 23. 09:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!