Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Mit mondjak a szülőknek, hogy...

Mit mondjak a szülőknek, hogy este elengedjenek randira?

Figyelt kérdés
Sziasztok! 17 éves lány vagyok és abban kérném a segítségetek,hogy tudtok-e tippet esetlegesen ˝kegyes hazúgságra˝,hogy mit mondjak a szüleimnek,ha este el szeretnék menni randira. Van egy fiú,már 3 hónapja ismerem lassan,és elhívott randira,de mivel ő dolgozik csak este,maximum fél 10,10 fele lenne ideje. A szüleim,pláne édesapám nagyon félt engem,és távol szeretene tartani minden fiútól. Tudnátok valami hasznos tippet\tanácsot adni,ami esetleg nektek is bevált? Köszönöm!

2016. aug. 23. 20:45
1 2 3 4
 1/40 anonim ***** válasza:
47%

Barátokkal elmész a városba, majd jössz.

Barátokkal elmész moziba.

2016. aug. 23. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/40 anonim ***** válasza:
62%
De miért kell hazudni? Mondd el apukádnak, hogy a barátoddal szeretnél találkozni, ő pedig ekkortól ér rá.
2016. aug. 23. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/40 anonim ***** válasza:
91%
hétfőtől vasárnapig kizárólag csak este fél 10-10 között ér rá veled találkozni? Nem túl hihető.
2016. aug. 23. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/40 anonim ***** válasza:
59%
Mond meg nekik hogy a szex miatt ne aggodjanak mar 14 eves korod ota nem vagy szuz, rendszeresen jarsz nemi betegseg szuresre, stb. Biztositsd oket hogy tudod mit csinalsz.
2016. aug. 23. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/40 anonim ***** válasza:
86%
Nem hiszem, hogy 7-ből 7 napot dolgozik de ne hazudj semmiképpen!
2016. aug. 23. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/40 A kérdező kommentje:
Nem szeretnék hazudni,viszont apummal nem tudom máshogy megoldani. Hétfőtől péntekig,igen ekkor van ideje,hétvégén baráti körrel van,abból pedig nem fogom kiszakítani. Jah és még szűz vagyok
2016. aug. 23. 20:58
 7/40 anonim ***** válasza:
96%
Figyu, ha hétvégén inkább a haverokkal lóg, minthogy veled csináljon programot (pl. mozi, kirándulás), amikor emberi időben lehettek együtt és nem kényszerülsz hazudozásra, akkor nem nagy jövőt jósolok nektek. Kizárólag a saját kényelmével törődik, te nem érdekled! Szerinted este fél 10-10-kor mi a fenét akar vajon? Apudnak igaza van, hogy félt, sajnos nem olyan világban élünk, ahol egy fiatal lány biztonságban sétálgathatna az éjszakában. Szerintem ez a pasi egyébként felejtős!
2016. aug. 23. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/40 A kérdező kommentje:
Köszönöm mindenki segítségét.
2016. aug. 23. 21:09
 9/40 anonim ***** válasza:
12%
Ennyi idősen mindenki pasizik és este kint mászkál, ha édesapádnak ezzel problémája van akkor mondd neki hogy a barátnődnél alszol.
2016. aug. 23. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/40 anonim ***** válasza:
94%
Hetesnek igaza van, ha egy férfit komolyan érdekelsz, az talál a hétvégén is időt arra, hogy találkozzon veled.
2016. aug. 23. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!