Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Mit mondjak a szülőknek, hogy...

Mit mondjak a szülőknek, hogy este elengedjenek randira?

Figyelt kérdés
Sziasztok! 17 éves lány vagyok és abban kérném a segítségetek,hogy tudtok-e tippet esetlegesen ˝kegyes hazúgságra˝,hogy mit mondjak a szüleimnek,ha este el szeretnék menni randira. Van egy fiú,már 3 hónapja ismerem lassan,és elhívott randira,de mivel ő dolgozik csak este,maximum fél 10,10 fele lenne ideje. A szüleim,pláne édesapám nagyon félt engem,és távol szeretene tartani minden fiútól. Tudnátok valami hasznos tippet\tanácsot adni,ami esetleg nektek is bevált? Köszönöm!

2016. aug. 23. 20:45
1 2 3 4
 31/40 anonim ***** válasza:
Nem vagy furcsa, sőt, nagyon pozitív tulajdonság, de az ember nem indulhat ki mindig önmagából :) Azt nevezik naivságnak kb.
2016. aug. 25. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/40 anonim ***** válasza:

Aztán ott a kérdés h lesz e olyan udvarias h éjjel hazakíséri, vagy olyan tuskó mint amilyennek én gondolom, h felteszi egy éjszakai buszra aztán hajrá...majd hívlak.


de alapjáraton én 24 éves nőként SOHA a büdös életbe nem kezdenék kapcsolatot egy olyan fickóval aki az elején már a barátai miatt hanyagol...én ennél többre tartom magam ;)

2016. aug. 25. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/40 anonim ***** válasza:
Nem hal bele ha egyedül kell hazamennie, bár én mindig hazakísérek mindenkit.
2016. aug. 25. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/40 anonim ***** válasza:

"Nem hal bele ha egyedül kell hazamennie"


Gondolom nem BP rosszabb környékein laktok. Ha igen akkor nincs sok eszed már bocs, mikor fényes nappal cifrábbnál cifrább dolgok történnek. Egyes villamos járatokon pl.

2016. aug. 26. 08:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/40 anonim ***** válasza:
Nem sokat voltam Pesten. Kisvárosban élek. Ha veszélyes a környék akkor alapvető hogy hazakíséri a férfi.
2016. aug. 26. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/40 anonim ***** válasza:

Mi lett, Kérdező?

Egyébként egyetértek a többiekkel, ne kezdj ilyen pasival, és ne hazudj a szüleidnek!

2016. aug. 26. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/40 anonim ***** válasza:

alapvető?!

hát én ismerek pár pasit akinél nem az :/:(

2016. aug. 28. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/40 anonim ***** válasza:
Azok nem pasik.
2016. aug. 28. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/40 anonim ***** válasza:
Kíváncsi lennék egyébként, hogy mi történt a randin, mert gondolom elmentél. Remélen nem lett baj :)
2016. aug. 28. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/40 anonim ***** válasza:

Látom már nem mai kérdés, remélem ha el is mentél a randira, épségben hazaértél.


Engem ennyi idősen szintén nem engedtek el ilyen időpontokban. Én titokban a barátnőmmel jártam szórakozni, bulizni, stb, azt mondtam, ott alszom barátnőmnél, ez nem is volt hazugság, mert hajnalban tényleg hozzájuk mentem aludni. Viszont a szüleimnek fogalmuk sem volt arról, hogy épp hol vagyok, ha bármi baj történt volna, el sem tudom képzelni... mai fejjel ezt másként látom, ne hazudjatok a szüleiteknek.

26L

2016. szept. 9. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!