Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Mit mondjak a szülőknek, hogy...

Mit mondjak a szülőknek, hogy este elengedjenek randira?

Figyelt kérdés
Sziasztok! 17 éves lány vagyok és abban kérném a segítségetek,hogy tudtok-e tippet esetlegesen ˝kegyes hazúgságra˝,hogy mit mondjak a szüleimnek,ha este el szeretnék menni randira. Van egy fiú,már 3 hónapja ismerem lassan,és elhívott randira,de mivel ő dolgozik csak este,maximum fél 10,10 fele lenne ideje. A szüleim,pláne édesapám nagyon félt engem,és távol szeretene tartani minden fiútól. Tudnátok valami hasznos tippet\tanácsot adni,ami esetleg nektek is bevált? Köszönöm!

2016. aug. 23. 20:45
1 2 3 4
 21/40 anonim ***** válasza:
92%
20 ez a párkapcsolat még el sem kezdődött, hol van itt még szó arról, hogy a nő miatt elhanyagolja a barátait ?
2016. aug. 23. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/40 anonim ***** válasza:
69%

Ne hazudj a szüleidnek! 17 évesen még csábító lehet egy ilyen randi, de hid el, ez nem normális időpont.

Ez max akkkor lenne az, ha hosszabb ideje járnátok és ismernéd már a srácot jól.

Teljesen nyilvánvaló, hogy mit akar a srác. Te ezen elgondolkodtál?

És mit tennél, ha hirtelen elvinne egy kihalt parkolóba vagy akármilyen kieső helyre és olyasmit tenne, amit te nem szeretnél? Megéri, hogy egy örök életre ott maradjon a törés?

Aztán meg a szüleid hol keressenek, ha hazudtál nekik, honnan tudják, ha baj van?

Gondolkodj kicsit felelőségteljsebben, hiszen 1 év és nagykorú leszel... de elárulom, 18 sőt 25 évesen sem normális egy idegen pasival este 10kor randizni...

Az, hogy nincs ideje rád, ez megint árulkodó. Ő nem fog felszabadítani időt azért, hogy jobban megismerjen. Nem fogja feladni a hétvégi rutint, inkább megy haverozni, mint hogy esetlegesen egy komoly ismerkedést/programot veled csinálna.


Én a helyedben elfelejteném ezt a pasast, mert ez semmit nem akar az égvilágon, csak dugni.

Egyébként meg azt se tartom teljsen kizártnak, hogy ráérne ő hétköznap is, csak akkor meg más van beütemezve.

Ne csinálj hülyeséget.. ettől tiszteld sokkal jobban magad!

31 éves 2 gyerekes anya

2016. aug. 24. 08:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/40 anonim ***** válasza:
75%

17-es, NEM tudja eldönteni, mert egy éretlen gyerek még!


Nekem ennyi idősen eszembe sem jutott ekkora bromság, hogy egy idegennel elmenjek bárhová is, pláne éjszaka.


Kérdező, ne menj, vagy meg leszel erőszakolva, ezt komolyan mondom.

2016. aug. 24. 08:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/40 anonim ***** válasza:
91%

23 azért 17 évesen nem kell ennyire kislánynak lenni, én ennyi idősen a barátommal laktam és hajnalban értem haza a munkából, ráadásul Bp. egyik legrosszabb részén laktunk és nem erőszakolt meg senki. Ha 14 éves lenne a kérdező, akkor mondanám, h gyerek, bár vannak egyéni eltérések.

DE ezzel a randival én sem értek egyet, ha már az elején nem becsül annyira, h a haverok helyett veled töltsön egy kicsi időt, akkor mit vársz később? Már most lenéz téged, nem tisztel, 1 szex és többet szóba sem áll veled. Bunkóság egy nőtől első randit kérni este 10-re, munka utánra.

2016. aug. 24. 09:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/40 anonim ***** válasza:
83%

Jajj 41%-os ne itt okoskodjál már a látszólag 16 éves fejeddel. A kamasz sallangon kívül vannak más értelmes gondolataid? Remélem fiú vagy, ha ennyi ésszel lánynak születsz baj van.

1. Randira egy félig meddig ismeretlennel nem megyünk este 10-kor, nem felnőttként sem!!! ne azért ne menjen mert x éves, hanem azért mert ne legyen hülye.

2. mitől elszakítás a barátoktól az, ha szán pár órát egy szimpatikus lányra EMBERI IDŐBEN, hogy jobban megismerje? Felétek hány napból áll a hétvége?

Komolyan de legalább érvelni tudnál, de csak tőmondatokban okoskodsz. Inkább készülj, lassan itt a suli.

2016. aug. 24. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/40 anonim ***** válasza:
Mi az amit 10kor megtehet vele de 6kor nem?
2016. aug. 24. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/40 anonim ***** válasza:

Ez attól is függ hol vannak. Egyáltalán mit lehet csinálni este 10 órakor randi gyanánt? Jah hogy ülni a srácnál a 4 fal közt, ezzel pedig meg is válaszoltad a kérdésedet. Vagy akár szervezhetnének emberi időben valami közös programot, ahol jól érzik magukat és megismerik egymást. Vagy a ti korosztályotoknak ez már tényleg ennyire kínai? Randi= dugástime? Ilyen felszinesek vagytok?

Amúgy mindegy hány éves egy lány/nő, 18 vagy 28 akkor is legyen már benne annyi tartás, hogy igen is ne csak az esti órákban kelljen a srácnak. Vagy ha ennyire tartja magát, akkor viselje is a következményeit. Szép kis "kapcsolat". Most dolgozom, bocs de munka után és hétvégén csak a barátoké vagyok, mert hát nem szép dolog a kapcsolatért dobni a haverokat, de nem baj mert megengedem hogy este átgyere és hagyd hogy megfektesselek....ez kb ilyen.

2016. aug. 24. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/40 anonim ***** válasza:
Nem írta hogy meg akarná fektetni a férfi. Otthon is lehet beszélgetni. Ott vannak az éttermek, mozi, koncertek. Vagy egyesek azt hiszik hogy 10 után már megáll az élet?
2016. aug. 24. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/40 anonim ***** válasza:

Nem írta hogy meg akarná fektetni a férfi"

ja mert azt be szokták jelenteni mi? :D


"Otthon is lehet beszélgetni"

Igen meg bélyeggyűjteményeket is lehet nézegetni...ajjh...


"Ott vannak az éttermek, mozi, koncertek"

Kajálás még oké, de 1. randinak olyan hely hol nem lehet beszélgetni mert zaj van, az marha nagy ötlet. Hogy akarsz megismerkedni egy lánnyal közelebbről ha üvölt a zene a füledbe, vagy egy filmet néztek épp...

Nem áll meg az élet, de szimpatikusabb ha valaki emberi időben is szán időt a másikra. Főleg kezdetben.

2016. aug. 24. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/40 anonim ***** válasza:
Ha én már beszélgettem lánnyal az otthonomban hogy semmi más nem tórtént akkor ezek szerint én vagyok a furcsa? :D
2016. aug. 24. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!