Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Mit mondjak a szülőknek, hogy...

Mit mondjak a szülőknek, hogy este elengedjenek randira?

Figyelt kérdés
Sziasztok! 17 éves lány vagyok és abban kérném a segítségetek,hogy tudtok-e tippet esetlegesen ˝kegyes hazúgságra˝,hogy mit mondjak a szüleimnek,ha este el szeretnék menni randira. Van egy fiú,már 3 hónapja ismerem lassan,és elhívott randira,de mivel ő dolgozik csak este,maximum fél 10,10 fele lenne ideje. A szüleim,pláne édesapám nagyon félt engem,és távol szeretene tartani minden fiútól. Tudnátok valami hasznos tippet\tanácsot adni,ami esetleg nektek is bevált? Köszönöm!

2016. aug. 23. 20:45
1 2 3 4
 11/40 anonim ***** válasza:
89%

Első randevúra nem este 10-kor megyünk egy gyakorlatilag vadidegen pasashoz!

Azután mikor mennél haza? Hajnalban?

Amúgy kíváncsi lennék arra, hogy neked mégis mi az elképzelésed az este további részéről amit este 10 órai kezdettel lehet csinálni, és nem szex???

2016. aug. 23. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/40 anonim ***** válasza:
89%

Szerintem felejtsd el a pasit. Arra sem képes, hogy a hétvégén normális időpontban rád szánjon 2-3 órát a haverjai helyett.

A haverokkal este tízkor is lóghat, a kiskorú barátnőjét vigye nappal randevúra.


Felnőtt nőként nem mennék el ilyen első randira, ha csak a randi helyszíne meg nem követeli. pl.: múzeumok éjszakája

2016. aug. 23. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/40 anonim válasza:
86%

Ahogy az előzők mondják. Annyi hozzáfűzéssel, hogyha 10kor fejezi be a munkát, de most számoljunk 9cel, mert mondjuk haza is megy átöltözni és letusolni, Magyarországon 8órát szokás dolgozni, de most legyen nagyon különleges és dolgozzon 10et, akkor is még bőven lenne ideje délelőtt találkozni veled


Apukádnak adok igazat. Én se engednélek el a helyében, ha a lányom lennél. Szerintem apukádnak se hazudj semmiképpen se. Aztán ha meg baj lesz, nem fogsz tudni kinek szólni... Egyébként se sok ez a 3hónap. A barátomat 5éve ismerem és még mindig megtud lepni, hogy mennyi új dolgot képes mutatnj magából. Pedig az elején csak barátok voltunk, szóval akkor is beszéltem vele rengeteget...

2016. aug. 23. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/40 anonim ***** válasza:
85%

1. ha igazából ismerkedne, akkor nem a barátaival megy, hanem veled találkozik

2. én sem engednélek el tökegyedül egy idegennel éjszaka - épeszű nő nem megy bele ilyen dolgokba

2016. aug. 23. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/40 anonim ***** válasza:
83%

Igazuk van NE HAZUDJ! Ha bajod esik hol keressenek?!

Beszéld meg anyukáddal és majd együtt meglágyítjátok apukát.


és valóban este 10kor nem szoktak első randira menni és alapból hanyagolnám azt aki a haverok miatt hazugságba visz

2016. aug. 23. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/40 anonim ***** válasza:
93%
Azzal nem szakítod el a barátaitól, hogy randizik veled 2 órát, délután, hétvégén. Becsüld magad többre, van neki ideje hétvégén, a minimum az, hogy rád szánja és nem este 10-kor találkozik veled, munka után. Ha nem akar hétvégén találkozni, akkor hagyd a fenébe. Annyira se számítasz neki, hogy a szabadidejéből áldozzon rád.
2016. aug. 23. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/40 anonim ***** válasza:
17%
Nem gyerek már. El tudja dönteni hogy mikor talákozik vele.
2016. aug. 23. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/40 anonim ***** válasza:
59%
Hát már ne is haragudj, de ha a pasi csak napi félórát szán rád, és hétvégén is a haverjaival van, akkor ugye tudod, mire kellesz neki. Egy gyors ürítésre. Az belefér a félórába. Legyen már ennél több tartásod, bakker...könyörgöm.
2016. aug. 23. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/40 anonim ***** válasza:
59%

Bocs, a félórát félreolvastam, de a lényegen nem változtat, ez a pasi gáz!!! ÉS ki a fene nevelte beléd ezt a marhaságot, hogy egy párkapcsolatban nem várhatod el, hogy a pasi veled legyen és ne a barátaival? Hány éves ez a srác, 12? Mert azok vannak olyan szellemi szinte,hogy csak a haverok, a haverok, a haverok.

De az is játszik, hogy párkapcsolatban van és azért ér rá csak este, mert a barátnő akkor már hazamegy...

Mindenesetre ez a sztori messziről bűzlik.

2016. aug. 23. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/40 anonim ***** válasza:
34%
Nem jó ha valaki a párkapcsolata miatt elhanyagolja a barátait.
2016. aug. 23. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!